RE/MAX'im Özel Ağ
Broker / Manager Ozan Batıgün
2018 Ödül Kulubü
Bana Sorabilirsiniz...
Fener Kalamış Cad.21/1 Ünver Apt. Fenerbahçe
Kadıköy İstanbul-Anadolu
5.
Yıl
Ozan Batıgün Hakkında
Beraber İş Zamanı
1972 Yılında İzmirde doğdu. Ortaokul&Liseyi İzmir özel Türk Kolejinde okudu. Ege üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdikten sonra Newport üniversitesinde İşletme Masterı yaptı. İlaç Sektöründe medikal departman, ruhsatlandırma ve resmi ilişkiler departmanı, proje yönetimi, satış ve pazarlama departmanlarında yönetici, yönetim ekibi üyesi ve genel müdür olarak görevler aldı. Halen Workshop da köşe yazarlığı aynı zamanda Pharmaworld Dergisinde hem yazar hem de yayın kurulu üyeliği yapmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı konferanslara konuşmacı olarak katılmakta ilgili konularda danışmanlık vermektedir. Feneryolu Bağdat Caddesinde bulunan Remax BiZin brokerlığını yapmaktadır.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2015
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Ozan Bey'i evimizi kiraya verme konusundaki hızından dolayı çok tebrik ediyorum. Evrakların hazırlanması ve iş takibi açısından profesyonel hizmet aldık. Umarız düzenli kira ödenmesi konusunda da sorun yaşamayız ve güvenilirliğini pekiştiririz. / Puan: 5
Şebnem Kızan Güler29.02.2016

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Daire
Şeyhli, Pendik
İstanbul-Anadolu
1.100 ₺
  2+1   110 m²   8. Kat
Kiralık Daire
Şeyhli, Pendik
İstanbul-Anadolu
1.000 ₺
  2+1   85 m²   4. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by