RE/MAX'im Özel Ağ
Barış Nadaroğlu
Bana Sorabilirsiniz...
Hamidiye Mh. Barış Yolu Cd. Ağaoğlu My Country Club No:4 H
Çekmeköy İstanbul-Anadolu
5.
Yıl
Barış Nadaroğlu Hakkında
1982 yılında Kütahyada doğdum.1999 yılında Kütahya Lisesinden mezun oldum.
2004 yılında Dumlupınar Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliğini bitirdim.2005-2007 yılları arasında Salzburg ve Viyana Üniversitesi Spor Akademileri programında bulundum.
Uzun bir süre Kütahyada aile işletmemizde iş hayatımı sürdürdükten sonra 2010-2015 yılları süresince Kütahya Porselen A.Ş.de Güney Marmara Bölge Satış Yöneticiliği görevini yürüttüm.

Yarı profesyonel olarak eğitimlerini aldığım Futbol Antrenörlüğü ve uluslararası CMAS lisanslı Tüplü Dalış eğitmenliği hobilerimi oluşturuyor.

Çalışma hayatımda işini son derece önemseyen, iyi takip eden, çalışma saatlerine sıkışmayan ve her zaman güncel eğitimlerle sektöründe yenilikleri takip etmeyi önemli bir görev addeden bakış açısına sahibim.

2015 Mayıs ayı itibariyle Re/max Abc grubu bünyesinde Profesyonel Gayrimenkul Danışmanı olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyim.


RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2015
2015
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by