RE/MAX'im Özel Ağ
Hakkı Avcı
Bana Sorabilirsiniz...
Kayışdağı Yolu Gedikpaşa Sok. Sarıkaya iş Hanı No: 12/2
Ataşehir İstanbul-Anadolu
5.
Yıl
Hakkı Avcı Hakkında
-Her aile için bir gayrimenkul danışmanı.
İstanbul/Pendik doğumluyum, İlk okulu Pendik merkez ilk okulunda Yurdanur Yürüşen hocamızla, Orta okul ve Liseyi Pendik lisesinde okudum, Yıldız Üniv. İnşaat Fakültesinden Ayrıldım.İşletme Fakultesi mezunuyum, Pazarlama Yönetimi, Etkin İletişim Yöntemleri, İSO 9001Toplam kalite yönetimi, Stratejik Satınalma Yönetimi, Kızılay-Kızılhaç Konfederasyonu Afet Yönetim uzmanlığı, Sağlık İşletmeleri yöneticiliği, İç kalite denetçiliği konularında çeşitli sertifika programlarını tamamladım.
Profesyonel anlamda çalışma hayatıma 1983 yılında Tahtakale- Mercan Yokusunda Deri ve deri ürünleri toptan satışı ve ön muhasebe bölümünde başladım.
Deri ürünleri sektöründe Kurumsallaşmış ve öncü bir firmada Satış, genel muhasebe, satınalma, stok takip ve üretim planlama bölümlerinde 13 sene çalıştım.
1996 yılından itibaren Denizcilik ve Akaryakıt Pazarlama Firmalarında İdarecilik yaptım.
1999 Yılında Sabancı Holding, Temsa-Komatsu İş makinaları gurubuna girdim, Satış sonrası Müşteri ilişkileri konusunda görev yaptım.
2002 yılından itibaren Türk Kızılayı Sağlık Hizmetleri gurubunun Adatepe Tıp Merkezinde İdari Müdürlük, Atifet Duhani Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezinde İşletme Müdürlüğü, Altıntepe Tıp Merkezinde Satınalma Teknik ve İdari Müdürlük görevlerinde bulundum, 14 Katlı Tıp merkezinin Statik Güçlendirme projesinin tamamlanmasında ve Hastane dönüşüm projesinin Mimari dizaynı ve Sağlık mevzuatına uygunluğu hususların da görev yaptım.
2015 yılı Mayıs ayı itibariyle Re/max ailesine katılarak Gayri menkul danışmanı olarak çalışmaya başladım.
İmar mevzuatı, Tapu mevzuatı, Kentsel dönüşüm, Gayrimenkul değerlendirme, Arsa değerlendirme, Alıcı danışmanlığı konularında uzmanlaşmak ve daha iyi hizmet vermek hedefimdir.


Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2015
2016
Uzmanlık Bölgesi
Doğu Kurtköy Sapan Bağları Batı
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık İşyeri
Doğu, Pendik
İstanbul-Anadolu
1.250.000 ₺
  1   65 m²   Zemin Kat
Satılık Tüm Bina
Doğu, Pendik
İstanbul-Anadolu
4.650.000 ₺
  2+1   600 m²   4. Kat
Satılık Çatı Dubleks
Küçükyalı, Maltepe
İstanbul-Anadolu
1.295.000 ₺
  4+2   186 m²   4. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by