RE/MAX'im Özel Ağ
Broker / Owner Özer Alkan
Bana Sorabilirsiniz...
Beytepe Mah.Çayyolu İncek Bulvarı No:8 Çankaya/Ankara
Çankaya Ankara
4.
Yıl
Özer Alkan Hakkında
İLKEMİZ DÜRÜSTLÜK, HEDEFİMİZ GAYRİMENKUL ALANINDAKİ YATIRIMLARINIZI DOĞRU YÖNLENDİRMEK.
-1984 Ankara doğumluyum evli ve 1 kız çocuk babasıyım. Gazi üniversitesi siyaset bilimi ve kamu yönetimi mezunuyum.2005 yılından bu yana aynı bölgede aynı sektörde arsa temini, proje geliştirme ve kat karşılığı iş birlikleri alanlarında faaliyet göstermekteyim. Bölgemde ki bilgi ve tecrübelerimi bir dünya markası olan REMAX çatısı altında paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2019
Uzmanlık Bölgesi
Beytepe Dodurga Şehitali Hisarlıkaya Çayyolu
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Özer beyle ilk ticaretimiz 2014 yılında başladı kendisi o zaman gerçekleştirmiş olduğu gayrimenkul danışmanlığı sayesinde uygun fiyatlarda farklı bölgelerde bize tarla alımı yaptırdı kısa süre içerisinde değerlenen bölgelerde karlı satış-tekrar uygun fiyatlarda alım danışmanlığıyla kısa sürede mevcut yatırım miktarımızı 3 katına çıkarmayı başardı. / Puan: 5
Mehmet Özüm18.07.2017

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by