RE/MAX'im Özel Ağ
Danışman Koçu Semra Demircioğlu
BAĞDAT CAD. SANTRAL APT. NO:292 K:1 D:2 CADDEBOSTAN
Kadıköy İstanbul-Anadolu
7.
Yıl
Semra Demircioğlu Hakkında
Lisans eğitimimi Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi"nde tamamladım. Garanti Leasing, Finansbank ve Türk Ekonomi Bankası"nda İK, idari işler birimi, finans, pazarlama ve bireysel bankacılık bölümlerinde 16 yıl yönetici olarak görev yaptım.

Daha sonra Gayrimenkul alanına yönelerek bu alanda danışmanlık hizmetlerinde tecrübe edindim. Bankacılık ve Gayrimenkul sektörlerindeki tecrübelerime, görevlerim esnasında almış olduğum Eğitimcinin Eğitimi, Koçluk Lisansı ve bunun gibi birçok eğitimi ekleyerek kariyerime Eğitmen, Danışman Koçu olarak devam etmeye karar verdim.

Eğitim konularım; satış, pazarlama, ikna, iletişim, saha çalışması ve motivasyon konularını içermekte olup Koçluk programım kişiye özgü potansiyeli açığa çıkarıp en etkin şekilde kullanmalarını sağlayarak diledikleri hedefe ulaşmalarına destek olmayı amaçlamaktadır.

Remax Cadde Akademi"de yürütmekte olduğum Eğitim ve Koçluk programımın yanında birçok kurum ve ofislere de bu yönde katkı sağlamaya devam etmekteyim.

Hazırlamış olduğum eğitimlerden bazıları;

Successful Coaching Programme

Sunum Becerileri

Telefonda İkna Yeteneği

Etkili İletişim Teknikleri

Başarılı Satışta DDP Yöntemi

Avcı mısın? Çiftçi misin?

Pazarlama "BEN" de başlar

Satışın ABC"si

Dönüşüm Atölyesi Kendi Kendine Koçluk Yapmak.""Hepimizin hayalleri var. Fakat hayallerin gerçeğe dönüşmesi için müthiş bir kararlılık, özveri, öz disiplin ve çaba gerekiyor."" Jesse Owens.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2017
2017
2018
2015
ISO 10002:2018 Sertifikalı
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by