RE/MAX'im Özel Ağ
Broker / Manager Ayhan Akyüz
Bana Sorabilirsiniz...
Fevziçakmak mah. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Azim Apt. No: 108
Kocasinan Kayseri
4.
Yıl
Ayhan Akyüz Hakkında
1960 yılında Kayseride doğdum, ilk, orta öğrenimlerimi Kayseride, yüksek öğrenimimi Eskişehir İ.T.İ.Akademisi işletme Fakültesinde yaparak 1982 yılında mezun oldum.Mesleğimi daha profosyonelce yapma düşüncemden dolayı 2018 yılında, 2.Üniversite, Anadolu Üniversitesi .Emlak ve Emlak Danışmanlığı Bölümünüde bitirerek, ön lisans diplomamıda aldım.İlaç, Gıda, Ahşap ve Mobilya sektörlerinde 32 yıl profosyonel satış danışmanı ve bu sürenin büyük bölümünüde satış yöneticisi olarak çalıştım..Şimdi ise tüm bu birikimlerimi ve tecrübelerimi emlak sektöründe Lider olan Re/Max çatısı altında Profosyonel Emlak danışmanı olarak. müşterilerilerimin hizmetine sunmaktayım.
Gayrimenkul Satma-Kiralama ve alma sorunlarınızı çok iyi bir şekilde anlamaya ve Rakip-Pazar ve Gerçek fiyat analizlerini sağlıklı bir biçimde sizlere sunarak, çok hızlı proje ve çözümler üretmeye hazırım.
Gayrimenkul sorunlarınızı iyi anlamamıza yardımcı olmanız ve Gerisini biz gayrimenkul profosyonellerine bırakmanız, Gayrimenkulle ilgili sorunlarınızda, Çok Hızlı-Güvenli ve Kaliteli hizmet almanızı sağlıyacaktır. Saygılarımla

Gayrimenkul Danışmanı
Ayhan Akyüz


- ÖNCE GÜVEN...
- SATARKEN GÜVEN...
- KİRALARKEN GÜVEN...
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2015
2017
Uzmanlık Bölgesi
Erenköy Yenidoğan Köşk Yıldırım Beyazıt Kayseri OSB
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Fabrika
Ahi Evran, Kocasinan
Kayseri
4.100.000 ₺
  Yok   2500 m²   Giriş Katı
Satılık Daire
Kazımkarabekir, Melikgazi
Kayseri
250.000 ₺
  3+1   165 m²   5. Kat
Satılık Çatı Dubleks
Yıldızevler, Kocasinan
Kayseri
735.000 ₺
  5+1   300 m²   12. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by