RE/MAX'im Özel Ağ
Broker / Owner Kadir Çalışkan
2019 Ödül Kulubü
Bana Sorabilirsiniz...
Osman Yılmaz Mahallesi İstanbul caddesi No:24/4
Gebze Kocaeli
11.
Yıl
Kadir Çalışkan Hakkında
Hedefimiz MUTLU İNSANLARIN YAŞAYACAĞI, ÇALIŞACAĞI MARKA YAŞAM ALANLARI ve ÇALIŞMA ORTAMLARI SUNMAK.... Saygılar,
Değerli İş Ortaklarım, Müşterilerim ;

2009 Yılında Remax sistemine gayrimenkul danışmanı olarak başladım. Bu sektöre girdiğimde çok tereddütlerim vardı. Sonuç olarak maaşlı bir sistemden çıkıyorsunuz ve serbest bir mesleğe geçiyorsunuz. Eğitimlerimi aldıktan sonra ilk haftada 4 adet birden satış yapmıştım ve almış olduğum maaşın 10 katı bir geliri kısa sürede elde etmiştim.
O günden sonra bu işi yapabileceğime ve hedeflerime daha kısa sürede ulaşabileceğime inandım. Geleceğim ile ilgili planlar yaptım ve hedefler koydum. Danışmanlığa başladıktan sonra ilk yılımı 44 işlem ile kapattım. 2. yılımı 76 işlem ile kapattıktan sonra MAX sisteme geçme zamanım gelmişti ve 3. yılımda max sistemine geçerek 116 işlem gerçekleştirdim, birçok başarılara ödüllere imza attım. Artık önüme yeni hedefler koymam gerekiyordu. 5 yıl danışmanlık yaptıktan sonra ofis açma hedefim vardı ve 2015 yılında kendi ofisimi Remax Neta'yı açtım. 2015 yılından bu güne ekip arkadaşlarım ile birlikte birçok işlere imzalar attık ve ofisimde 20 danışmana ulaştık. Bu benim için çok gurur verici bir tablo.
Durmak yok yola devam dedik ve Remax Türkiye ile sözleşmemizi 2025 yılına kadar uzattık ve yeni hedeflerimizi belirledik.

Re/max Neta ailesi olarak iş alanımızdaki son gelişmeleri, güncel bilgileri ve müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına yeni dönem planlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.
Vizyonumuz "Her Zaman Zahmetsiz Hizmet Deneyimi" sunmak olan Re/Max Neta ailesi, üstün ve yenilikçi hizmet sunmayı amaçlar ve bu sayede siz değerli müşterilerimiz tarafından tercih edilen marka olmayı hedefler.
İş planlarımızda ana bakış açımız; kolay erişilebilir olmak, müşterilerimizi daha iyi tanımak, daha iyi anlamak, daima yol gösterici ve daima çözüm sağlayıcı olmaktır.
70.000' e yakın müşteri portföyümüz ile siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek adına bu geliştirme sürecinde gösterdiğiniz anlayış için şimdiden teşekkür ederiz.
Saygı ve Sevgilerimizle;


Hedefimiz; MUTLU İNSANLARIN YAŞAYACAĞI, ÇALIŞACAĞI MARKA YAŞAM ALANLARI ve ÇALIŞMA ORTAMLARI SUNMAK.... Saygılar,
RE/MAX Neta
Kadir ÇALIŞKAN
Broker/Owner

REMAX NETA
REMAX NETA
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
Uzmanlık Bölgesi
Gebze OSB İnönü Gebze Güzeller OSB İnönü Gebze Plastikçiler OSB Dilovası OSB Tepeören OSB
Müşteri Yorumları (6)Yorum Yaz
Uzun zamandır aradığım hayalimdeki gayrimenkulü gerçek kıldığı için kadir beye çok teşekkür ediyorum. / Puan: 5
VİLDAN UYGUN02.03.2020
Güvenilir, alanında uzman, işinde başarılı, kibar ve anlayışlı bir danışman olan Kadir Bey'den ve verdiği hizmetten çok memnun kaldık. %100 memnuniyet. / Puan: 5
Kemale Balcı01.05.2018
Sn. Çalışkan ile iletişime geçtikten sonra ne kadar doğru bir karar verdiğimi, sayın Çalışkan'ın profesyonelliğini ve çalışma disiplinini gördükten sonra anladım. Sn. Çalışkan size çok teşekkür ederim ve saygılarımı sunuyorum. Saygılarımla.. / Puan: 5
Akın Işıkoğlu05.01.2016
İlk defa bu kadar müşteri odaklı pozitif işine vakıf bir kişiden hizmet aldım. Çok memnun oldum. / Puan: 5
Kamil Yazıcı05.01.2016
100 Memnuniyet / Puan: 5
Ersin Türk05.01.2016
MÜTHİŞ BİR İLGİ VARDI TEŞEKKÜR EDERİM / Puan: 5
Gülsüm Baylik17.12.2015

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık İş Merkezi
İstasyon, Gebze
Kocaeli
22.500 ₺
  10   1600 m²   Giriş Katı
Satılık İmarlı
Piri Reis, Darıca
Kocaeli
7.350.000 ₺
  4477 m²
Kiralık İşyeri
Osman Yılmaz, Gebze
Kocaeli
15.000 ₺
  3+3   1050 m²   3. Bodrum
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by