RE/MAX'im Özel Ağ
Mustafa Demirci
Bana Sorabilirsiniz...
Yalı Mah.Turgut Paşa Cad. Alkan Plaza No:81 Kat :1
Kartal İstanbul-Anadolu
4.
Yıl
Mustafa Demirci Hakkında
Arazi yatırımı yapın.! Dünyada üretimi olmayan tek şey topraktır. Toprak kazandırır.
- HAKKIMDA

- Profesyonel olarak arazi yatırım danışmanlığı hizmeti veriyorum.
- 2014 Yılının Aralık ayında sektörün lider markası Remax ile gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermeye başladım.
- Çeyrek asırdır işletme sahibi olarak ticari hayatın verdiği tecrübe ile uzun yıllardır kendi adıma yaptığım arazi yatırımlarından edindiğim saha deneyimlerimi arazi yatırımcılarına aktarmak amacıyla 2014 yılından beri ekibimle birlikte arazi yatırım danışmanlığı yapıyoruz.
- Güven, en kıymetli manevi sermayemizdir. Tüm çalışmalarımız, karşılıklı güven esasına dayanır.
- Müşterilerimize katma değeri olan yatırımlarla, orta ve uzun vadede kazandırmayı hedefliyoruz. Karlılık analizi yaparak müşterilerimize en doğru tercihi yapmasını sağlıyoruz. Kazanmak için önce kazandırmanın gerekliğine inanıyor, yatırımınızı doğru zamanda ve doğru yere yapmanız konusunda danışmanlık yapıyoruz.
-
- ARAZİ YATIRIMI YAPARKEN NEDEN BENİ TERCİH ETMELİSİNİZ?
-
- Gayrimenkul sektörünün olumsuzluklarına karşı işimizi sadece bilgiye ve doğru verilere dayalı olarak yapıyoruz. Kaynağı net olmayan ve yayınlanmamış hiçbir bilgiyi kullanmıyoruz. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Belediyeler tarafından yayınlanmış plan haritalarını referans alıyoruz.
- Her yatırım aracında olduğu gibi arazinin de bir matematiği vardır. 'Gelişen bölge göç alır ve nüfusu artar. Nüfusu artan bölgede barınma ve diğer ihtiyaçlar beraberinde araziye ihtiyacı doğurur' Araziye ihtiyaç doğan bölgede ise doğal olarak toprağın fiyatı artar, yatırımcısına para kazandır.
- Yatırımcılarımızı sadece doğal yöntemler ile prim yapacak ve değer kazanacak bölgelere yönlendiriyor, danışmanlık yapıyoruz.
- Tarım yatırımı amacıyla satın alınacak araziler için öncelikle talebinizi dinliyoruz. Ekim veya dikim yapmak istediğiniz bitki/meyve türü için uygun arazi ve bölge seçeneklerini size sunuyoruz. Hedef m2 fiyat aralığınıza göre talep ettiğiniz coğrafyada profesyonel saha ekibimizle talebinize uygun arazileri sizinle buluşturuyoruz.
- Tapu süreci ve sonrasında da ihtiyaçlarınıza göre profesyonel ekimizle hizmet veriyoruz.

- ARAZİ YATIRIMI YAPARKEN NEDEN DANIŞMANLIK ALMALISINIZ?

- Alacağınız arsa veya arazinin tapusu sağlam olmalı. 2B'lerden ve hisseli tapulu arazilerden uzak durmalısınız. Tarımsal açıdan değerli arazilerin imara açılma ihtimali yıldan yıla azalıyor. Yüksek verimli tarım arazileri, sit alanları ve su havzaları da yatırım yaparken uzak durulması gereken yerler arasındadır. Belirttiğimiz konularla birlikte dikkat edilmesi gereken bir çok önemli detay vardır. Bugün önemsiz görünen bir pürüz yıllarca başınızı ağrıtabilir. İşinde uzman bir arazi yatırım danışmanından alacağınız kaliteli danışmanlık hizmeti sizi risklerden koruyacağı gibi size kazanç olarak geri dönecektir.

- MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKAMIZ

- Müşteri memnuniyeti politikamızın temelini 'Müşteri Odaklılık' oluşturur. Yatırımcılarımızın talep ve beklentileri doğrultusunda süreçlerimizi sürekli iyileştirir ve müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmayı hedefleriz.
- Bizden memnun olan ve yaptığı yatırımdan kazanç sağlayan her yatırımcımızın gönüllü olarak markamızın tanıtım elçisi olacağı bilinciyle hareket ederiz.

- Saygılarımla
- Mustafa DEMİRCİ
Bildiği Diller: İngilizce, Rusça,
Arazi ve arsa yatırım danışmanlığı
Arsa ve arazi yatırımları için alıcı temsilciliği
Tarım yatırımları için arazi yatırımı danışmanlığı
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2015
2016
2017
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Kafamdaki o ilgisiz kötü emlakçı imajını değiştirdiniz, kafamda hiç bir soru işareti bırakmadan bütün sorularımın cevaplarını aldım.ilginiz ve her şey için teşekkürler, iyi çalışmalar / Puan: 5
Yasin Doğanlar01.12.2016

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by