RE/MAX'im Özel Ağ
Ali Alakuş
Bana Sorabilirsiniz...
Fener Kalamış Cad.21/1 Ünver Apt. Fenerbahçe
Kadıköy İstanbul-Anadolu
5.
Yıl
Ali Alakuş Hakkında
Uludağ Üniversitesi İİBF ve İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü "İşletmecilik İhtisas Programı" mezunuyum. Satış ve Satış Yöneticiliği deneyimimi; 1986 tarihinden başlayarak Koç Grubu Fulda Lastikleri Bölge Müdürü, ardından ortağı ve yöneticisi olarak görev aldığım Ekip Otomotiv A.Ş./ Antalya ve en son KONLAS A.Ş Türkiye Satış Müdürü pozisyonlarında 2013 yılına kadar aralıksız devam ettirdim.

Şimdi, birikimlerimi, tüm çalışan ve bileşenlerine dayattığı sürekli eğitim zorunluk ve fırsatlarıyla fark yaratan, gayrimenkul sektörünün üniversal lideri Remax organizasyonunun sınırsız sunumlarıyla zenginleşme çabasıyla buradayım.
2016 yılında katıldığım sektördeki deneyim sürecimde, excel dosyalarda kendi veri bankamı yaratıp, sadece KADIKÖY ilçesiyle sınırlı, binlerce satılık konut ayrıntılı bilgisini yenileriyle sürekli güncelleyerek SINANABİLİR, eşsiz, özel arşivimin sahibi oldum. Böylece, konut fiyatının esas belirleyicileri olan bulunduğu yer, bina yaşı, bina ve konut mimari özelliklerine göre pek çok gruplandırmalar yapabiliyor ve tüm mahalleler için cadde, sokak veya belirli bir alan özelinde istenen ve gerçekleşen metrekare fiyatlarına en fazla veriyle ulaşabiliyorum. Yıl, çeyrek veya ay esasında ₺ ve $ cinsinden tablolar ve grafiklerle başta dönemsel fiyat değişim oranları olmak üzere pazarı olduğu gibi rakamlarla sunabiliyor ve güncel pazara nazaran en doğru analitik kararlarınız için asistanlığınızı yapıyorum.
KADIKÖY" de gayrimenkul satmak ve almak isteyenler, en güncel ve en fazla veriye dayalı ortalama, maksimum ve minimum gayrimenkul metrekare fiyatlarına ulaşmak için beni arıyor. Üstelik Microsoft ofis programları koşullar değişmez ise gelecek dönemlerdeki fiyatları da tahmin edebiliyor... Siz düşünmez misiniz?

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2016
2016
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Cumhuriyet, Şişli
İstanbul-Avrupa
840.000 ₺
  2+1   88 m²   4. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by