RE/MAX'im Özel Ağ
Bülent Arda
Bana Sorabilirsiniz...
Yavansu Mah. Süleyman Demirel Bulvarı No:148
Kuşadası Aydın
4.
Yıl
Bülent Arda Hakkında
-1974 yılında Almanya'da doğdum. İlk ve Orta eğitimimi İstanbul'da, Lise eğitimimi Söke'de tamamladım. 1995 senesinde Akdeniz Universitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu, İşletme bölümünden mezun oldum.

İş hayatıma Dostel Makina A.Ş.de Muhasebe ve Finans yetkilisi olarak başladım. 2000-201 1 yıllarında sırayla Akbank T.A.Ş., HSBC Bank A.Ş. ve Şekerbank T.A.Ş. bankalarında Şube Yöneticisi olarak çalıştım. Daha sonra İlksan Altınkum Dinlenme Tesisinde Finans ve İdari İşler Yöneticisi olarak görev aldım. 2013-2015 senelerinde Yüşer Emlak İnş. Ltd. Şti. ve Yüdam İnş. Ltd. Şti.nde Müdür olarak görev yaptım.

Bankacılık, Finans, İnşaat ve Emlak ile ilgili İş hayatımda edinmiş olduğum tecrübeler neticesinde, İşimi bir adım daha ileriye taşıyabilmek adına yolum REMAX ile kesişti. Gayrimenkul Danışmanı olarak iş hayatıma devam ediyorum. Bugüne kadar yapmış olduğum işlerdeki hedefiminin insan odaklı memnuniyetler olduğunun bilinci içerisinde edindiğim bilgi ve tecrübeleri sizlerle paylaşmaktan zevk alacağım.

Saygılarımla.


RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2016
2016
Uzmanlık Bölgesi
Ege Davutlar Güzelçamlı Değirmendere Türkmen
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
sayın Bülent arda ya ilgi ve alakalı olup bilgilendirip doğru yatırım yapmama yardımcı oldukları için kendisine ve remax ailesine sonsuz teşekkürler.emlak konusunda doğru adres. / Puan: 5
Nuri Ateş23.04.2016

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by