RE/MAX'im Özel Ağ
Murat Çopur
Bana Sorabilirsiniz...
Şemsettin Günaltay Cad. No:213 K:1 Erenköy,
Kadıköy İstanbul-Anadolu
5.
Yıl
Murat Çopur Hakkında
DOĞRU SONUÇ PROFESYONEL BİR BAKIŞ GEREKTİRİR!

-1978 Sivas Gürün doğumluyum.Evli ve iki çocuk babasıyım. Radyo TV Yayıncılığı ve işletme bölümünü okuduktan sonra yapım ve reklam ajanslarında çalıştım. Söz konusu sektörlerde geçirdiğim onca seneden sonra girdiğim arayışlar ve dost çevresinden gelen sihirli dokunuşlarla gayrimenkul sektörününe adım attım. Yer gösteren değil, yol gösteren; problem oluşturan değil çözüm üreten gerçek bir gayrimenkul danışmanı olmak adına tercihimi RE/MAX'ten yana kullandım Remax Ailesi'nin insana ve işine gösverdiği değer ve özeni yaşadıkça mesleğimi daha çok seviyorum. Dünyanın emlak sektöründeki en büyük ismi ile çalışmanın vermiş olduğu sorumluluk ve güvenilir, dürüst hizmet anlayışımla Sizlere hizmet vermekten mutluluk duracağım..

Misyonum

Gayrimenkul ile ilgili iş ve işlemlerde her zaman eksikliği hissedilen Açık, Dürüst ve Güvenilir hizmeti sunmak, sektöre, mesleğe ve ilgili bütün taraflara değer katmak.

Vizyonum

Çalışma bölgemde gayrimenkul alım-satım-kiralama yapacak olan kişi ve kurumların 'Öncelikli Olarak Danışmak İsteyecekleri'Gayrimenkul Danışmanı olmak.

Sizlere hizmetin en iyisini vermek için Remax ARMONİ YE bekliyorum....
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2016
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by