RE/MAX'im Özel Ağ
Gülü Çelebi
Bana Sorabilirsiniz...
Dereboyu caddesi Ambarlıdere yolu sokak no:15/4 Ortaköy
Beşiktaş İstanbul-Avrupa
5.
Yıl
Gülü Çelebi Hakkında
1967 Erzurum doğumluyum. İlk, Orta ve Liseyi Sarıyer de okudum.İstanbul Üniversitesi Hukuk Büro ve Yönetim Sekreterliği Bölümde okumaktayım.

1990-1994 İstanbul da Bileşim Sektöründe Eğitim Uzmanı olarak 5 yıl 1500 kadar firmada birçok projeyi hayata geçirdim.(U2 sistemleri ve Ticari programlar)

1995 -2007 Uluslararası tekstil firmasında 2 Yıl Merchandiser, 10 Yıl Denetim Müdürü 2008 -2010 İnşaat sektöründe Moskova Villaları, Bakü Yeşil vadi konakları, İstanbul İl Müdürlüğü, Green Park Hotel v.b. gibi projelerde görev yaptım.

Şimdi çalışma hayatında edinmiş olduğum teknik, finansal ve yönetim tabanlı, becerilerimi emlak sektöründe bir araya getirip, keyifli bir şekilde verimli çalışarak, Türkiye"de siz, elit müşterilerimize emlak alanında hizmet etmek için REMAX-SMART"tayım.

Hayat güzeldir felsefesiyle koşmak, kitap okumak, tatil yapmak ve müzik dinlemek hobilerimden bazılarıdır.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2016
Uzmanlık Bölgesi
Kireçburnu Yeniköy Tarabya Halaskargazi Reşitpaşa
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by