RE/MAX'im Özel Ağ
Ela Dereköylü
Bana Sorabilirsiniz...
Bahçelievler Mahallesi 5066 Sok. No:59
Manavgat Antalya
4.
Yıl
Ela Dereköylü Hakkında
Merhaba,

1977 İstanbulda doğdum. Kocaeli Üniversitesi Pazarlama ve İşletme Bölümleri mezunuyum.

İş hayatıma 1996 senesinde tesadüfen tanıştığım Barış Manço ile adımımı attım ve "Adam Olacak Çocuk" programının yapımı ile başladım.
2000 yılında internet sektöründe Netbul.com, 2003 yılında bankacılık sektöründe Citibank ta uzun yıllar kurumsal iş hayatıma devam ettim.
Daha sonra 2007 yılında aldığım radikal bir kararla İstanbul da hep hayalini kurduğum Cafe-Restaurantımı açtım ve bir yıl işletmesini yaptım.
Çalışma hayatıma ara verdiğim dönemlerde İngiltere de ve Almanya da 2 yıl kadar yasadım. Ayrıca eşimin işi nedeniyle son 12 yıldır Türkiye nin doğusundan batısına bir çok farklı şehirde yaşama fırsatım oldu. Bu da hayata ve insana bakışıma büyük değerler kattı.

Çalışmadığım dönemlerde çeşitli internet sitelerinde bazı makaleler yazdım ve 2 kitapta ufak bir yazarlık çalışmam oldu.

2016 itibariyle Remax la yollarımız birleşti ve insan ilişkilerinin en önemli ve yoğun olduğu bu sektördeki hedefim her zaman ön planda tuttuğum insana değer vermenin somut hale dönüşmesidir.

Sloganım: İnsan biriktirmek en büyük zenginliğimdir!
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2016
2016
2016
Uzmanlık Bölgesi
Side Sorgun
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Ticari İmarlı
Sorgun, Manavgat
Antalya
30.000 ₺
  4117 m²
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by