RE/MAX'im Özel Ağ
Lütfiye Müge Kepçe
Bana Sorabilirsiniz...
İnönü Cad. 238 Sok. No:2 D:2
Karabağlar İzmir
4.
Yıl
Lütfiye Müge Kepçe Hakkında
-1968 Ankara doğumluyum .1990 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünden mezun oldum.1990-2015 yılları arasında Şehir Plancısı olarak İzmir ve çevresinde çeşitli Belediyelere danışmanlık ve imar planları, arsa düzenlemeleri yaptıktan sonra profesyonel hayatıma bu deneyimimi Remax Gayrimenkulde sizlere emlak danışmanlığı yaparak devam ettiriyorum.
Arsalarınızın bugünkü ve gelecekteki kullanımının ne olacağından konutunuzu alırken ya da satarken mimari, dekorasyon, alım -satım tüm konularda bilgimi sizlerle paylaşmak, hayallerinizi maximum gerçekliğe taşımak istiyorum.
Hem geçmiş mesleki hayatımın hem de işime duyduğum sevginin sizlere en iyi ve en karlı hizmeti vermemi sağlayacağını biliyorum.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2016
Uzmanlık Bölgesi
Korutürk
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by