RE/MAX'im Özel Ağ
Erol Gök
2019 Ödül Kulubü
Bana Sorabilirsiniz...
Maslak Mh. Taşyoncası Sok. Ağaoğlu Maslak 1453 A2 Blok No: 262
Sarıyer İstanbul-Avrupa
5.
Yıl
Erol Gök Hakkında
--1976 İstanbul"doğumluyum. Evliyim. Eğitim hayatımı istanbul'da tamamladım. Gayrimenkul sektörüne 10 yıl önce kurumsal bir firmada giriş yaptım. 3 Yıl çalıştıktan sonra kendi açtığım emlak ofisinde çalışmalarıma devam ettim. Bilgi ve birikimlerimi kendi sektöründe öncü bir kuruluş olan RE/MAX'le birleştirip profesyonel hizmet anlayışını Türkiye'de uyguluyarak Gayrimenkul sektöründe sizlere sınırsız ve kusursuz hizmet vermek en büyük amacım. RE/MAX ABC ailesinin bir üyesi olarak profesyonel bir şekilde kendi işimi yapmaktan son derece mutluyum.
Hedefim; müşteri memnuniyetini, etik kuralları ve doğruluğu başta tutarak Gayrimenkul sektöründe sizlere en iyi hizmeti vermektir.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2016
2017
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Erol Bey işini ciddiye alan ve taraflar için en iyisini sağlamaya çalışan, son derece saygılı bir kişi. Gayrimenkulümüz ile en iyi şekilde ilgilendi. Kendisi ile tanıştığıma son derece memnun oldum çalışmalarında başarılar dilerim. Tufan ÖZKOL. 19.10 / Puan: 5
Tufan Özkol19.10.2016

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by