RE/MAX'im Özel Ağ
Dinç Keleşoğlu
Bana Sorabilirsiniz...
Fener Mah. Bülent Ecevit Bul.Akar Sitesi No:17 D:1
Muratpaşa Antalya
4.
Yıl
Dinç Keleşoğlu Hakkında
1988 İstanbul doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi İstanbul Marmara Koleji"nde tamamladıktan sonra Amerika Birleşik Devletlerinde eğitimime devam ettim. North Yarmouth Academy"de lise eğitimimi tamamlayıp, Salem State Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldum.
2009 yılında Boston"da Kushco Bistro"yu açarak ticaret hayatına girmiş oldum. Bununla beraber yine aynı yıl içerisinde Coldwell Banker Residential Brokerage"da Gayrimenkul Danışmanlığı yapmaya başladım.
2014 yılında Türkiye"ye dönüş yaptım ve kurumsal firmalarda Gayrimenkul Danışmanlığı yapmaya devam ettim. Titiz, analitik ve sonuç odaklı çalışma şeklim beni ticari gayrimenkul alanında uzmanlaşmaya yönlendirdi.

Çalıştığım Gayrimenkul Firmaları;
2009 - 2013 Coldwell Banker Residential Brokerage (Salem, MA, USA)
2014 - 2016 Coldwell Banker Premium
2016 - 2017 Remax
2017 - 2018 ERA

2018 Kasım ayı itibariyle Remax Inova"da Ticari Gayrimenkul Danışmanı olarak hizmet vermeye başladım.


UZMANLIK ALANIM;
 Proje geliştirme
 Arsa
 Lojistik.


KİŞİSEL İLGİ ALANLARIM;
Ailem ve arkadaşlarımla seyahat etmekten oldukça zevk alırım. Bunun dışında lise ve üniversite dönemimdeki profesyonel spor geçmişimi şu anda da zaman buldukça devam ettirmeye çalışıyorum. Düzenli olarak spor yapmaya ve futbol oynamaya hala devam ediyorum. Müzik dinlemek ve yemek yapmak da kişisel ilgi alanlarım arasında.

Eğitime ve kişisel farkındalığıma çok önem veriyorum, bu nedenle kariyerim adına gerçekleşen eğitim programlarına mümkün oldukça katılmaya çalışıyorum.
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2016
2016
Uzmanlık Bölgesi
Altınova Orta Altınova Düden Altınova Sinan Varsak Karşıyaka AOSB 2. Kısım
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Samimi, sıcak, güler yüzlülüğünüz için çok teşekkür ederiz.Bu kısa sürede oluşan dostluğumuz umarım daha da sürer ve beraber nice işler yapabiliriz. Tekrar çok teşekkür ederiz. / Puan: 5
Latif ÇETİNKAYA20.11.2018

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by