RE/MAX'im Özel Ağ
Hakan Erden
Bana Sorabilirsiniz...
İnönü Cad. No:92 Kat: 2 - Kozyatağı
Kadıköy İstanbul-Anadolu
4.
Yıl
Hakan Erden Hakkında
Dedesi Selanik, Florina’nın Zeleniche, Babası İzmir Bergama’nın Sağancı, Annesi Akçakoca’nın Yukarı Mahallesi’nde, kendisi de 1971 yılında Beşiktaş’ın Köyiçi’nde doğup büyüdü. Son 30 yıldır Kadıköy’ün Göztepe’sinde yaşamını sürdürmektedir.

Beşiktaş Atatürk Lisesi (Matematik) ve İstanbul Ü. (İngilizce) İktisat bölümü mezunudur. Yüksek Lisans eğitimine aynı üniversitenin Uluslararası İşletmecilik bölümünde devam etmiştir.

25 yılı aşan iş hayatında Seramik, Telekomünikasyon, İnşaat ile Eğitim ve Danışmanlık sektörlerinde Çanakkale Seramik, Superonline, SmileAdsl (Doğan Holding) gibi ülkemizin lider firmalarında İş Geliştirme, Satış, Pazarlama ve Yönetim fonksiyonlarında orta ve üst düzey yönetici olarak çalışmalarını takiben Danışmanlık sektörüne geçmiş ve sonrasında kendi işini kurmuştur. Foocus markası altında ekare iş simülasyonları ile Türkiye’deki lider holding ve şirketlerde kurumsal eğitim danışmanlığı projeleri gerçekleştirmiştir.

Pazarlama ve Satış ana başlıklarında Rekabet Yönetimi, Fiyatlandırma, Müşteri İlişkileri Yönetimi, İş Geliştirme, Proje Geliştirme ve Satışı konularda yetkin ve uzmandır. İyi seviyede İngilizce bilmekte ve kullanmaktadır. Şiir, öykü ve denemeler yazar. ..

Dünya güzeli bir göçmen kızı ile evli ve iki çocuk Babası olup 18 yaşında Kızı Almanya, Berlin’de Avrupa’nın kendi alanındaki en iyi okulunda Akademi’de, 16 yaşındaki Oğlu ise Türkiye’nin kendi alanındaki en iyi sanat okullarından birinde lise seviyesinde öğrenim hayatlarına başarıyla devam etmektedirler.

Farklı kültürleri tanımak ve iletişim kurmaktan hoşlanır. Disiplinli bir biçimde özellikle tarih, insan psikolojisi, kurumsal gelişim, stratejik yönetim ve bilimsel gelişmelere ilişkin kitap okumayı ve film izler. Toprak ve su sever… Yemek yapmaktan da, yemekten de hoşlanır ve müzik, kesinlikle ruhun gıdasıdır )

Okur, okur, okur…okuduklarından, gezip yaşayıp gördüklerinden feyz almaya, kendi hayatından başlayarak sevdiklerinin ve ulaşabildiği herkesin hayatına olumlu bir farklılık getirmeye gayret eder.

Güvenir, güvenilirdir. Her şeye söz vermez, verdiği sözü tutar. Analitik ve stratejik bakış açısıyla düşünür, planlar ve uygular. Hakan Erden’e göre hayat matematiktir ve dahi doğru analizler bizleri hem bugün hem de yarınlar için doğru kararlara götürür. Ama unutmaz ki hayat satrançla beraber biraz da tavlaya da benzer )

Düşünür ki hayatımızın %90’ını geçirdiğimiz ev ve iş yerleri bizleri “vezir" hissettirmelidir. Çocuklarımızın, Eşimizin, ailemizin, dostlarımızın ve tüm sevdiklerimizin ve dolayısıyla kendimizin mutluluğu için doğru yerde çalışmalı ve doğru yerde yaşamalıyız.

Hakan Erden’e göre Gayrimenkul Danışmanlığı, bu hayat düsturunu gerçekleştirmek için yeni ve önemli bir fırsat… RE/MAX YILDIZ ise yıllara dayanan ve hali hazırda 65 yetkin Gayrimenkul Danışmanı ile Türkiye ve Avrupa düzeyinde tescillenmiş başarılarıyla bu hedeflere ulaşmada en doğru yer…
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2016
2017
2018
2018
Uzmanlık Bölgesi
19 Mayıs Göztepe Kozyatağı
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by