RE/MAX'im Özel Ağ
Broker / Owner Erkan Uğurluer
Bana Sorabilirsiniz...
Dilek Sabancı Caddesi Tasarımkent No.19 Villa/D
Ataşehir İstanbul-Anadolu
3.
Yıl
Erkan Uğurluer Hakkında
-DOĞRU DANIŞMAN DOĞRU YATIRIM DEMEKTİR
1967 Eskişehir doğumluyum.İlköğrenimimi Eskişehirde tamamladıktan sonra 1985 yılında Deniz Astsubayı olarak Deniz Kuvvetleri bünyesine katıldım. Meslek hayatım boyunca çeşitli kademelerde görev yaparken Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirdim.
2008 yılında emekli oldum. İnsan ilişkileri ve disiplinli çalışma, kararlılık, sinerji yeteneklerimi özel ilgi alanıma giren gayrimenkul sektörü için kullanmaya karar vererek 2008 yılından itibaren gayrimenkul sektöründe yer aldım.
2013 yılında kurucu ortağı olduğum şirketimiz ile bölgede ve sektörde fark yaratmak, dürüstlük ve güvene dayanan müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiş ofisimizi faaliyete soktum.
2016 yılında gücümüzü daha yukarılara taşımak, bilgi ve deneyimimizi paylaşmak amacıyla Dünyada en çok işlem yapan, lider firma RE/MAX ile birleştirerek daha da güçlendik.
Hayatın getirdiği her zor durumda daima yanımda olan sevgi dolu eşimle seyahat etmek en büyük zevkim.
İnsanların hayatındaki en büyük maddi yatırım olan gayrimenkul işlemlerinde doğru, karlı kararlar almaları için RE/MAX Metropol ofisinde deneyimli çalışma arkadaşlarım ile sizi bekliyorum.

ALDIĞIM EĞİTİMLER
- Gayrimenkul Mevzuatı
- Kişilik gelişimi
- RE/MAX Kariyeriniz
- RE/MAX Power Up
- Gayrimenkul Değerlemesinde Temel Yöntemlere Giriş

Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2016
2017
2017
Uzmanlık Bölgesi
Ataşehir Atatürk Barbaros İçerenköy İnönü Kayışdağı
Müşteri Yorumları (5)Yorum Yaz
Erkan bey ile tavsiye üzerine satın alacak ev ararken tanıştık.. Doğru adreste olduğumu, yatırımlık istediğim gibi keseme uygun güzel bir alınca anladım. Tekrar kendisine teşekkür ederim. / Puan: 5
Neslihan Ozen03.11.2016
Erkan Bey ile ev alırken tanıştık.. Cabucak maddi durumama uygun olan evi bulmama yardımcı oldu.. Akabinde de kiracımı buldu.. Her türlü hızlı ve akıllı servis nasıl olurmuş onu Erkan bey de gördüm.. Cok teşekkür ederim. / Puan: 5
Demet Atalmış27.10.2016
Erkan bey ile ev kiraladım.. Tek seferde ne istediğimi anlayarak tüm kriterleri bana uygun olan evi buldu ve hemen kiralamasını yaptık.. Kendisi güven aşılayan, samimi ve tespit yeteneği cok güçlü bir kişilik.. Cok memnun kaldım.. Teşekkür ederim. / Puan: 5
Şevket İmamoğlu20.10.2016
Erkan bey sayesinde güzel bir evimiz oldu.. Yine Erkan bey sayesinde iyi kiracılarımız.. Kendisinin deneyimleri sayesinde içimize sinen yatırımlar yaptık.. Teşekkür ederiz.. Başarılarının devamını dilerim.. / Puan: 5
Ugur Yokes20.10.2016
uzun zamandır kendisi ile çalışmaktayız ve memnunuz. / Puan: 5
Sengul Uzturk15.08.2016

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Daire
Barbaros, Ataşehir
İstanbul-Anadolu
3.900 ₺
  3+1   140 m²   20. Kat
Satılık Residence
Ataşehir Atatürk, Ataşehir
İstanbul-Anadolu
655.000 ₺
  1+1   78 m²   7. Kat
Kiralık Daire
Küçükbakkalköy, Ataşehir
İstanbul-Anadolu
2.800 ₺
  2+1   127 m²   22. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by