RE/MAX'im Özel Ağ
Tuğrul Okan Çamur
Bana Sorabilirsiniz...
Kordonboyu Mah. Çilek Sokak No:1 Dumankaya/Horizon B Blok Kat:1 Daire:28
Kartal İstanbul-Anadolu
4.
Yıl
Tuğrul Okan Çamur Hakkında
Merhabalar
kısaca bilgi paylaşımı yapmak istiyorum, öğrenim hayatımı tamamladıktan sonra 2009 senesinde Samsun Çarşamba Hava limanında yolcu hizmetleri memuru olarak iş hayatına başladım 2015 senesine kadar devam eden süreç içerisinde ülkemizde birçok hava limanında görev yapma fırsatını yakalayıp tüm kültürlerden paylaşımlar edinerek kişisel gelişimim artarak devam etti.
RE/MAX ailesine katılım sürecim yapmış olduğum hizmetin sınırlarını zorlamak, insanların hayatlarının güzel ve olumlu değişimlerinde katkı sağlamak için büyük fırsattı ve RE/MAX ayrıcalığı ile siz değerli ailelere hizmet vermeye başladım.
Saygılarımla,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2015
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
bölgesel analizde ve bize yapmış olduğu yönlendirmeler sayesinde kendisinden bir daire satın almamış olmamıza rağmen ailemize uygun yönlendirme yaparak mutlu olacağımız bölgeye yönlendirdiği için kendisine çok teşekkür ederiz neden remax'lı ve profesyönel danışman ile çalışılması gerektiğinin tarifidir Tuğrul Okan ÇAMUR / Puan: 5
samet yalçınkaya21.05.2018

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Ofis Plazası
Rüzgarlıbahçe, Beykoz
İstanbul-Anadolu
60.000 ₺
  Yok   1930 m²   4. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by