RE/MAX'im Özel Ağ
Broker / Owner Tolga Yumrukaya
Bana Sorabilirsiniz...
Eryaman Mah. Dildevrimi Cad. 285. Sok. No:5/5 06824
Etimesgut Ankara
4.
Yıl
Tolga Yumrukaya Hakkında
Tolga YUMRUKAYA kimdir?
1.Yaratıcı, yazar gayrimenkul danışmanlığı, yatırım
2.Köşe yazıları, uzun vadeli bakış açısı ve konut sektörü konusundaki ileri görüşlü tahminleri ile bilinir.
3.Araştırmacı
4.Tuhaf
5.İnanmadığı hiçbir ürün ve hizmeti satmayan
6.Bir Dost

Tolga YUMRUKAYA İstanbul"da doğdu. Eskişehir Yunus Emre Anadolu Öğretmen Lisesinin ardından öğrenimine Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümünde devam etti ve henüz üniversiteye velisi olmadan kaydolamadığı yaşta(17) meslek hayatına gayrimenkul danışmanı olarak başladı.

O tarihte emlakçılık yaşlı insanların yaptığı bir iş olarak görülürdü. Emlak sektöründe ilk altı ay tam bir başarısızlık örneğiydi. Bu dönemde sadece 3 -4 ev satabilmişti. Kendini geliştirmeye ve daha iyisi olabilmek için adamaya karar verdi. Satış ve gayrimenkul sektörü üzerine yazılmış kitapları okuyarak, sesli kayıtları dinleyerek kendisini geliştirdi. Satışta ve hayatta istikrarının önemini vurgulayan YUMRUKAYA halen gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermektedir.
Konuşmaları, yazıları 30 yıllık satış tecrübelerine değil 7 yılda öğrenilen farklı persfektiften bakış açılarına dayanmaktır. Bu yıllar arasında kendine model olarak almış olduğu WarrenBuffet, JeffreyGitomer, Benjamin Graham, Philip Fisher, AntohnyRobbins, GaryKeller, Ralph Roberts, Robert Kiyosaki, Tom Hopkins, TomPeters, RobinSharma, Erdal Demirkıran, Kürşat Tuncel, Taner Özdeş, Ahmet Şerif İzgören gibi yerli ve yabancı yazarlar dahil olmak üzere 600"ün üzerinde kitap bitirmiş ve tüm bu kitapları yatırım felsefesinde ve yaşam tarzında uygulayarak küçük adımlar ile dev sonuçlar almıştır.

Gayrimenkul danışmanlığını insanların çocuklarına tavsiye ettiği bir meslek haline getirmek ve gayrimenkul sektörüne "marka isimler' kazandırmak vizyonu ile kurucu ve ortağı olduğu RE/MAX NOTE markasında hizmetlerine devam etmektedir.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2016
2019
Uzmanlık Bölgesi
Göksu
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Tolga bey' e vermiş olduğu profesyonel hizmetten kaynaklı olarak çok teşekkür ederim. YENİKENT sanayi sitesine dükkan açma hayalime arsa alarak başlangıç yaptım. Tüm sanayi esnafına tavsiye ediyorum. / Puan: 5
ALİ AKDAĞ09.12.2016

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by