RE/MAX'im Özel Ağ
Ferhat Şahin
Bana Sorabilirsiniz...
Remzi Oğuz Arık mah Tunalı Hilmi Cad No: 112/4 06 700
Çankaya Ankara
5.
Yıl
Ferhat Şahin Hakkında
KAVAKLIDERE DE VARSA EVİN ADRES FERHAT ŞAHİN....
_1980 Ankara doğumluyum.
_Ankara Keçiören Fatih Sultan Mehmet Lisesinden mezun olduktan sonra öğrenimimi Antalya Akdeniz Üniversitesi Basın Yayın sekreterliğini bitirerek tamamladım.
_Bir çocuk babasıyım.
_iş hayatıma 2000 yılında mağazacılık sektörün de satış temsilcisi olarak başladım.
_2014 yılına kadar GSM Sektöründe Uzman Satış Görevlisi, Mağazalar Koordinatörlüğü ve Uzman Satış Eğitimcisi olarak görev yaptım.
_İş hayatının yanı sıra en büyük hobim olan oyunculuğa da 1998 yılında tiyatroda, 2008 yılında da kamera önüne geçerek Ankarada çekilmekte olan dizilerde devam ettirmekteyim.
_2016 Temmuz ayında Uluslararası Re/Max firmasında Ankara Re/Max Lider Ofisi çatısı altında Gayrimenkul Sektöründe istediğim işte severek kendi işimi yapmaya karar verdim.

ALDIĞIM EĞİTİMLER
_Re/Max Kariyeriniz Eğitimi
_Power Camp Eğitimi
_Gayrimenkul Mevzuat Eğitimi.
HEDEFLERİM

_Gayrimenkul Sektöründe mesleğimize yönelik yapılan yanlışlardan kaynaklı oluşan olumsuz intibayı uzmanlık bölgemde ve etki çevremde kırmak.
_Dürüst, Güvenilir, Size gerçekten değer veren bir danışmanla çalıştığınızı her aşamada hissetmenizi sağlamak.
_Size sunacağım danışmanlık hizmetinin başından sonuna kadar her aşamasında hizmet kalitesini hissetmeniz ve "Bu memlekette işini gerçekten muhteşem yapan insanlarda varmış" diye düşünebilmenizi sağlamak olacak.

Unutmayın.. Yaşamınız ne kadar önemliyse, yaşamınız boyunca emeğinizle biriktirdiğiniz değerlerde o kadar önemlidir. Çünkü Emeğiniz bizim için değerlidir.
Bildiği Diller: İngilizce,
Yaşamınız ne kadar önemliyse, yaşamınız boyunca emeğinizle biriktirdiğiniz değerlerde o kadar önemlidir.
Emeğiniz bizim için değerlidir.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2016
2017
2018
Uzmanlık Bölgesi
KavaklıdereBarbarosRemzi Oğuz ArıkEsatoğluKüçükesat
Müşteri Yorumları (4)Yorum Yaz
Ferhat Bey sayesinde Cinnah Caddesindeki mobilyalı dairemi bir hafta içerisinde üstelik oldukça kurumsal bir kiracıya sorunsuz bir şekilde verilmesini sağladı. İyi ki tanımışım Ferhat Beyi. / Puan: 5
Atalay Özdemir15.12.2019
Ferhat Bey sayesinde Türkiye de ilk Gayrimenkul satın alışımı son derece profesyonel, sorunsuz ve doğru fiyata gerçekleştirebildim. Ferhat Bey'in özel ilgi ve hizmetinden son derece müteşekkir kaldığımı belirtmek isterim. / Puan: 5
MAX ZIRNGAST05.09.2018
Ferhat ŞAHİN hakkında: Çok değerli bir kişi ve kişilik. Kendisi bir "EMLAK KOMİSYONCUSU" değil. O nedenle ilk tanışma anından itibaren itirazsız kendisi ile çalışmaya karar verdik. Kendisinden ve hizmetinden çok memnun kaldık. Teşekkürler Ferhat Bey. / Puan: 5
NECDET KARA 06.12.2017
Hizmet aldığım süre boyunca gereken mülküm için gösterilen ilgi ve geri dönüşler son derece profesyonel saygı çerçevesinde ve samimiydi, Remax ve Ferhat Şahin'e teşekkürler .Doğru bir kurum ve donanımlı bir lider 'le çalışmak beni hedefe ulaştırdı .Teşekkür ederim.Bu gün de yarın da çalışacağım ve önereceğim adres REMAX . / Puan: 4.6
AYŞİN DÖNMEZ08.08.2017

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Ofis
Kızılay, Çankaya
Ankara
400.000 ₺
  Yok   180 m²   2. Kat
Satılık Tatil Köyü
Hocasinan, Ayaş
Ankara
55.000 ₺
  1+1   55 m²   2. Kat
Kiralık Ofis
Kültür, Çankaya
Ankara
1.900 ₺
  3+1   125 m²   2. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by