RE/MAX'im Özel Ağ
Volkan Kaya
Bana Sorabilirsiniz...
Yalı Mah.Turgut Paşa Cad. Alkan Plaza No:81 Kat :1
Kartal İstanbul-Anadolu
2.
Yıl
Volkan Kaya Hakkında
-Değeri Korumak Önemli Bir Uğraştır. Değerlere Değer Katmak İse Başka Bir Uğraştır.
1981 İzmir Karşıyakada doğdum. Lise eğitimimi İzmir Karşıyaka Şemsos yani Şemikler Lisesinde tamamladım.Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum.
İş hayatıma animatör olarak merhaba dedim ve bir çok seçkin tatil köylerinde olmak üzere 5 sezon devam ettim.

Finans sektöründe Gümüş trader lığı yapmaktayım. Finans ile iç içe olan gayrimenkul piyasası her zaman ilgimi çeken bir sektör oldu . Başta ailem olmak üzere, gerek yatırımcılarım olsun gerekse çevrem, aklınıza gelecek her türlü gayrimenkul, arsa alım - satım ve kiralamalarında genelde fikrimi sormaları ve sonuçlarında ki memnuniyetleri karşısında kendimi profosyenel bir gayrimenkul danışmanı olmam konusunda harekete geçirdi.

Bunun için 43 yıllık tecrübeye sahip, güzel Türkiyemizin güzel insanlarına da 19 yıldır hizmet veren, kurumsal kimliği ve yaptıkları hizmetler ile REMAX çatısı altında REMAX TAN ailesinde Gayrimenkul Piyasasında Profesyonelce hizmet vermekteyim.

Burada ki varlığımın amacı, sahip olduğum donanım ile Siz değerli müşterilerimizin İhtiyaçlarını birlikte belirleyip, kişiye odaklı, tutarlı, doğru ve hızlı çözümler sunmak içindir.Sizler çok değerli olan zamanınızı sevdiklerinizle ve işinizle yaşarken, Gayrimenkullerinizi gelin profesyonel ellere teslim edin.

Severek verdiğim hizmetim ile insanları mutlu etmek, kazanırken kazandırmanın keyfi ile yaptığım işin en iyilerinden biri olmak için her an mesleki donanımımın üzerine ekleyerek Sizlerle birlikte yola devam ediyorum.

Gelin sizler de bizimle birlikte yaşam kalitenizi en yüksek seviyeye uçurun.
-Başarı Hedef Değil, Yolculuktur.(Yolumuzdan Hiç Şaşmadık)
Gelin Sizler de bizimle birlikte yaşam kalitenizi en yüksek seviyeye uçurun.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2017
2016
Uzmanlık Bölgesi
Atalar Petroliş Yukarı Kordonboyu
Müşteri Yorumları (5)Yorum Yaz
Çok profesyonel, güler yüzlü, bilgili, iletişim konusunda son derece verimli ve hızlı. Detaylara titiz bir şekilde bakar.Aldığım hizmetten tamamen memnun kaldım.Ayrıca verdiği sözleri tutar, güvenilir. / Puan: 5
MİCHAEL MESİRE25.08.2017
Bilgi eksikliği olmadan, doğru anlatım ve yaklaşımla eksiksiz bir hizmet aldık. / Puan: 5
KIVANÇ KOBAŞ25.08.2017
Profesyonellikle aile sıcaklığını birleştirebilmiş, dürüstlüğe önem veren danışmanımız, evimizin kiralanmasında ince detaya kadar yardımcı oldu.Kibar ve kültürlü bir beyefendi olması ayrıca güven yansıtıyor.Sürekli çalışmak isterim Firmanızla.Teşekkürler. / Puan: 5
TALAT PEŞKİRCİOĞLU25.08.2017
Sayın Volkan Bey ve Zerrin Hanım, Cafe - Restaurant kiralama sürecimizde vermiş olduğunuz hizmet ve yardımlarınız için teşekkür ederiz. / Puan: 5
MERVE ÖZTÜRK22.08.2017
Boshnak Börek olarak açacağımız Şubemizde bizimle yaklaşık 20 günü bulan yer arama ve kiralama sürecinde ki anlayışınız, güveniniz, fikirleriniz, güleryüzünüz ve konuya hakim iş sürecimizi takibiniz ile profesyonelliğinizi bu kadar samimi bir şekilde bizlere yansıttığınız ve işimizi sonuçlandırdığınız için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. / Puan: 5
ZEKİ OĞUZ22.08.2017

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2018 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by