RE/MAX'im Özel Ağ
Ofis Müdürü Lilyan Milas
Dumlupınar mah. 1524 sok. Oğuz İş Merkezi No:2/1
Yenişehir Mersin(İçel)
4.
Yıl
Lilyan Milas Hakkında
""SAHİP OLDUĞUNUZ EN DEĞERLİ ŞEY HAYATINIZDIR VE HAYATINIZ BİZCE ÇOK İYİ TASARLANMALI""

2004 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi"nden Gazetecilik ve Bilişim olmak üzere 2 anabilim dalından mezun oldum.

Mersin Yapı Müteahhitleri Derneği"nin genel sekreterliğini üstlendim ve editörlüğünü yaptığım MERYAP dergi ile farklı bakış açıları geliştirerek inşaat sektöründe yer edindim.

Bu sektörde uzun yıllar edindiğim tecrübe ile kariyerime RE/MAX Loca bünyesinde gayrimenkul ve yatırım uzmanı olarak devam ediyorum.

41 yıllık tecrübesiyle faaliyetlerine devam eden Mersin kökenli Timur Holding"in gayrimenkul markası Nef ile yollarımız RE/MAX Loca"nın Mersin"de tek Yetkili satış Noktası olmasıyla kesişti. Foldhome ve Foldoffice gibi patentli keşifleri sayesinde Nef, bir dünya markası olma hedefiyle Amerika ve İngiltere başta olmak üzere birçok ülkede geliştirdiği projelerini, dünyanın 5 kıtasındaki müşterileriyle buluşturuyor.

Nef bünyesindeki eğitimlerimi ve RE/MAX Türkiye Power Start eğitimimi tamamlayarak, müşterilerimizin memnuniyetini yaptığı yatırımın her aşamasında en üst seviyede tutma hedefindeyim. Şehrimizde ilk ve tek Nef Yetkili Satış Danışmanı olarak, özel tasarlanan sunum odamızda projelerin kalitesini, yatırım avantajlarını ve yüksek prim oranlarını müşterilerimizle paylaşıyorum.

Siz de Mersinden, İstanbul, Bodrum ve hatta farklı ülkelerdeki Nef Projelerinden daire satın almak ve yatırım yapmak istiyorsanız, sizleri ofisimize bekliyorum.


RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2016
2020
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by