RE/MAX'im Özel Ağ
Kübra Çam
Bana Sorabilirsiniz...
Gürsel Mahallesi Namzet Sok. Ekşioğlu Plaza No:15 Kat:5 D:9
Şişli İstanbul-Avrupa
3.
Yıl
Kübra Çam Hakkında
Sayın hanımefendi ve beyefendiler,

İstanbul doğumluyum. Çamlıca Kız Lisesi ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret Ve Finansman mezunuyum.

Üniversite 2. Yılından itibaren İran, başta olmak üzere bir çok orta doğu ülkesiyle petrol teknolojileri ve geri dönüşüm tesisleri ile ilgili çalışmalarım oldu.

2008 Temmuz tarihinden itibaren İran ile olan yakın ticari ilişkilerimi ülkemizin dış ticaret kapsamındaki zorluklarını kolaylaştırma yönünde kullandım. Bilindiği üzere ülkemizde asfalt hammaddesinin bir kısmı yurt dışından tedarik edilmektedir. Bu bağlamda İran"da petrol kooperaftifiyle yaptığım anlaşmaya göre ürün satma hakkına sahibim.

Çeşitli firmalarda pazarlama bölümünde ekipman (ürün) alış-satış ve marka müdürü pozisyonlarında çalıştım.

2016 yılı ile birlikte sektörün lideri ve güvenilir markası Re/Max Müjde ile çalışmaya başladım.

Siz değerli müşterilerimin gayrimenkul alanında istek ve beklentilerini karşılama hedefi doğrultusunda, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için elimden geleni yapmaya hazırım.

Saygılarımla
Kübra ÇAM.


Dear Madam / Sir

Hereby I would like to talk about my background and work experiences.

I had my degree at Afyon Kocatepe University with International Trade and Finance. Since my second year in college, I had worked with many middle east countries including Iran as a creator for petroleum technology and recycling facilities.
Since 2008 I had worked for easing our countrys difficulties in international trade Turkey provides petroleum products internationally mostly with Iran in this manner I have all the necessary permits and rights to sell and buy with Iran .

I also worked as a buyer and brand ambassador with several companies representing them in a positive light and by doing so help to increase brand awareness and sales .
Starting within 2016 I have been working with Re/Max Mujde one of the prestigious and trustworthy real estate companies in real estate industry . Having said that
My first priority is always to provide best solutions to my clients needs and expectations with your real estate decisions .
I will use best of my abilities and experiences to help you with your important real estate decisions.Warm regards:
Kübra ÇAM.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2016
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by