RE/MAX'im Özel Ağ
Cem Tecimer
Bana Sorabilirsiniz...
İnönü Cad. No:92 Kat: 2 - Kozyatağı
Kadıköy İstanbul-Anadolu
4.
Yıl
Cem Tecimer Hakkında
ANILARINIZI TAŞIRKEN VEYA GELECEĞİNİZİ KURARKEN YANINIZDA SADECE SİZİN İÇİN HIZLI BİR ŞEKİLDE SONUCA ULAŞABİLECEK BİR UZMANA İHTİYACINIZ OLDUĞUNDA BENİ ARAYABİLİRSİNİZ..
Merhaba,

1978 de İstanbul Acıbademde doğdum. Ve hala orada yaşamaktayım. Liseyi o zaman konusunda birinci olan Özel Doğuş Lisesinde okudum. Okuldan sonra yine o yıllarda konusunda en iyi olan Lifeflo firmasında su arıtma sistemlerini pazarlayarak iş hayatına atıldım. Sonra 20 yıl kendi işyerimizde ticaretle uğraştım. Bu sayede binlerce yeni insan tanıma şansına eriştim.
21 yaşımda ruh eşimle tanıştım. 22 de baba oldum. Şu anda 16 yaşında bir erkek 6 yaşında da bir kız çocuğum var. Ben onları büyütürken onlar da beni olgunlaştırmaya devam ediyor.
İnsanlarla iletişim içinde olmaktan çok büyük keyif aldığım ve yine işinde en iyi olan Remax çatısı altında 2015 birincisi olan Remax-Yıldız kozyatağı ofisinde Gayrimenkul Danışmanlığı yapmaya karar verdim. Tüm hayatım boyunca konusunda birinci olan firmaları seçmemim tek nedeni, eğer kendi dallarında birinci oluyorlarsa, bir şeyleri dürüst, güvenilir ve doğru bir şekilde yapmalarından dolayıdır.
Benimle tanışmak isterseniz veya sadece bilgi almak isterseniz aramanız yeterli.
Bildiği Diller: İngilizce,
İLK ÖNCE SADECE TANIŞALIM
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2016
2016
2017
2017
2018
Uzmanlık Bölgesi
Kozyatağı Acıbadem Koşuyolu Osmanağa
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Evimizi kiralama sürecinde güvene bileceğimiz kişi ve kurum tercihinde ilk aklıma gelen isim olan Cem bey, üstün çabalarım(!) ile kiraya veremediğim evimizi 4 hafta gibi kısa bir sürede ve istediğim sartlarda kiraladı. Ayrica Cem'in danışmanlık mantığını Türkiyede doğru yere oturtacak isimler arasinda yer alacağına eminim.Teşekkürler. / Puan: 5
Taner YETKIN21.01.2017

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Zeytinlik
Ocaklar, Erdek
Balıkesir
1.350.000 ₺
  27071 m²
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by