RE/MAX'im Özel Ağ
Altuğ Bil
Bana Sorabilirsiniz...
İnönü Cad. No:92 Kat: 2 - Kozyatağı
Kadıköy İstanbul-Anadolu
5.
Yıl
Altuğ Bil Hakkında
İlk, orta ve lise tahsilimi TED Ankara Kolejinde tamamladıktan sonra 1989 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldum. 1990 yılında İMKBde broker olarak başlayan borsa hayatım askerlik görevim sonrasında 2003 yılına kadar çeşitli aracı kurumlarda yöneticilikler şeklinde devam etti.

Oldukça yorucu ve yıpratıcı geçen bu sürecin sonunda ticaret hayatına atıldım. Ortağımla beraber özellikle Apple ürünleri için tasarladığımız ve gerçek deriden imal ettiğimiz kılıf, çanta ve aksesuarları Beyzacases markası altında Apple Inc. dahil, dünyanın birçok noktasındaki Apple sevenlerine ulaştırmayı başardık.
Ancak kişisel sebeplerden ötürü kurucusu olduğum şirketimden ayrılmak durumunda kaldım.

2016 Aralık ayı itibariyle zaten uzun süredir ilgi duyduğum gayrimenkul sektörüne geçerek gayrimenkul danışmanı olarak RE/MAX ailesine katıldım.

Bundan böyle, hayatlarının çok önemli kararlarını vermek üzere olan siz değerli dostlarımın, ekip arkadaşlarımın ve mülkleriyle ilgili her türlü tasarruf planı içerisinde olan ve henüz tanışma fırsatı bulamadığım yatırımcıların, bu kritik süreçte yanında olmak, aynı duyguları ve heyecanları paylaşırken doğru, dürüst ve ilkeli danışmanlık hizmetimi de beraberinde sunabilmek benim için gerçekten çok büyük bir mutluluk olacak.

Sizlerle bu mutluluğu paylaşabilmek için her an emrinizdeyim, efendim...

Görüşmek üzere...
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2016
2017
2018
2018
Uzmanlık Bölgesi
ErenköyGöztepeSuadiyeBarbarosAtaşehir Atatürk
Müşteri Yorumları (2)Yorum Yaz
Kendisi gayet güvenilir, sektörü iyi bilen ve işini iyi takip eden birisi, beraber çalışmamızda kendisi hiç sorunsuz bir şekilde evimin satışını gerçekleştirdi. / Puan: 4.8
Alp Karataş14.07.2020
Profesyonel, hızlı, bilgili, çözüm odaklı. En önemlisi güvenilir. Sadece Türkiyede değil Dünya’nın her yerinde mesleğini çok rahat icra edebilir. İletişim Sanat’ını hakkını vererek mükemmel uyguluyor. Teşekkürler Altuğu Bil. Harikasınız. / Puan: 5
Ziya Kürküt09.07.2020

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Villa
Yalıkavak, Bodrum
Muğla
160.000 ₺
  5+1   520 m²   Tüm Katlar
Satılık Villa
Yalıkavak, Bodrum
Muğla
13.500.000 ₺
  5+1   520 m²   Tüm Katlar
Satılık Tripleks
Yalıkavak, Bodrum
Muğla
21.500.000 ₺
  6+3   820 m²   Tüm Katlar
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by