RE/MAX'im Özel Ağ
Gülşen Öner
Bana Sorabilirsiniz...
Cevizli mah. Tugay yolu cad. Ofisim İstanbul Plazaları B Blok Kat:11 Daire:62 -63
Maltepe İstanbul-Anadolu
2.
Yıl
Gülşen Öner Hakkında
1980 Isparta doğumluyum. İlköğretim ve lise öğrenim hayatım İzmir"de geçti. İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra İnşaat Mühendisi olarak özel sektörde kontrol, denetleme, ihale, teklif ve taahhüt birimlerinde çalıştım. Sonrasında Amerika, The Citadel"de Yöneticiler için İşletme Yönetimi Yüksek Lisans Programı (Executive MBA) kapsamında aldığım derslerle kendimi sevdiğim projelerin içinde buldum ve çok zevk aldım. Türkiye"de özel bir üniversitede öğretim görevlisi olarak akademik alanda deneyimim oldu.Şu anda İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği İnşaat Yönetimi bölümünde yüksek lisans yapıyorum.

Aldığım bütün eğitimleri ve edindiğim tecrübeleri danışanlarım için fırsata çevirmek için RE/MAX" da büyük bir aşk ve şevkle gayrimenkul danışmanı olarak çalışıyorum. İnsanlarla iletişimi seven hareketli, canlı ve dinamik bir hayat yaşamayı tercih eden biri olarak farklı projelerde her defasında yeni bir enerji ve heyecanla çalışmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Evliyim ve bir kızım var.

Her anlamda profesyonel ve etik çalışan bir ofis olarak danışmanının önünü açan ve katkıda bulunan çok başarılı bir ekip olan RE/MAX İKON ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olarak çalışıyorum. Hayatta herşeye pozitif tarafından bakıp bana verilen enerjiyi en iyi şekilde kullanmaya çalışıyorum.

Doğru, dürüst, değerinde gayrimenkul danışmanlığı hizmeti almak istiyorsanız ben burda size hakettiğiniz değeri göstermek için canla başla çalışıyor olacağım.

Sevgilerimle,

Gülşen Öner
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2017
2017
Uzmanlık Bölgesi
Altıntepe Küçükyalı İdealtepe Bostancı
Müşteri Yorumları (2)Yorum Yaz
Gülşen Hanım size tekrardan ilgi alaka ve yardımlarınızdan dolayı çok çok teşekkür ederim Ayrıca Güleryüz ilgi alaka ve başarınızı dan dolayı da sizi gerçekten kutluyorum / Puan: 5
Aslı Soysal15.12.2017
Gülşen hanımla tanıdık vasıtasıyla çalışmaya başladık. Gerek işindeki titizliği, güler yüzlülüğü, sesindeki pozitifliği gerekse geri bildirimleri, işine olan saygısı ve tecrübesiyle çok kısa zamanda çalışmamızı sonuçlandırdı. Emeğinize sağlık. Teşekkür ederim. / Puan: 5
Zeliha İpek 15.12.2017

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Dubleks
Küçükyalı, Maltepe
İstanbul-Anadolu
1.750.000 ₺
  2+6   320 m²   Dublex
Satılık Daire
Altıntepe, Maltepe
İstanbul-Anadolu
385.000 ₺
  1+3   125 m²   1. Kat
Kiralık Mağaza/Dükkan
Küçükyalı, Maltepe
İstanbul-Anadolu
22.000 ₺
  1+1   250 m²   Giriş Katı
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2018 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by