RE/MAX'im Özel Ağ
Onur Kefeli
Bana Sorabilirsiniz...
Bağdat Cad. No: 340/8-9 Erenköy
Kadıköy İstanbul-Anadolu
3.
Yıl
Onur Kefeli Hakkında
Gayrimenkulde Profesyonel Çözüm Ortağınızım
MERHABA

1982 İstanbul doğumluyum.

Çocukluğum eski Club 33, şimdiki Bistro 33ün yer aldığı Zincirli Köşk sokakta geçti. 34 senedir Erenköy ve Şaşkınbakkal mahallelerinde ikamet ediyorum.

Sırasıyla İlhami Ahmet Örnekal, Özel Moda Koleji, İstek Semiha Şakir ve Sabancı Üniversitesi Ekonomi bölümünde okudum.

2005 yılında Feyziye Mektepleri Vakfı Işık Üniversitesi Şile kampüsünde kendi girişimimle kurduğum işletmemi 2016 yılına kadar devam ettirdim.

11 sene başarıyla sürdürdüğüm gıda sektöründeki müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimi, gayrimenkul sektörüne taşımaya karar verdim.

Aldığım bu karar doğrultusunda, kendi sistemiyle ve danışmanlarına verdiği profesyonel eğitimlerle, bana birçok bilgi ve beceri katacağına inandığım, gayrimenkul sektörünün dünya markası ve Türkiyedeki 1 numaralı firması olan RE/MAX da kariyerimi sürdürmeye ve geliştirmeye karar verdim.

Bu doğrultuda yapacağımız KARŞILIKLI DÜRÜST çalışmalarla, sizlere gayrimenkul danışmanlığı konusunda yardımcı olmak ve en iyi SONUC a ulaştırmak için buradayım.

Sevgiler

Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2017
Uzmanlık Bölgesi
Caddebostan Erenköy Suadiye
Müşteri Yorumları (2)Yorum Yaz
Bağdat caddesinde en hareketli noktada yer alan mülkümüzü uzun zamandır kendi imkanlarımızla vermeye çalıştık.Bu konuda istediğimiz sonuca ulaşamadığımız için mülkümüzü bölge uzmanı ve işini layıkıyla yapan Sn.Onur Kefeli'ye emanet ettik.Doğru kararı vermiş olduğumuza 1 haftada yapmış olduğu kiralamayla emin olduk.Onur beye çok teşekkür ederiz. / Puan: 5
Sinan Celil Göker31.01.2019
Sayın RE/MAX Sonuç ofisi yönetimine danışmanlarınız Burak Erkoç ve Onur Kefeli kiralık daire bulma aşamamızda çok sayıda göstermiş olup, tanışmamızdan, daireyi tutma aşamasına kadar her türlü desteği, ilgi ve alakayı göstermiştir. Tüm süreci iyi yönettikleri için profesyonellik ve yardımlarından dolayı teşekkür ederiz. / Puan: 5
Atınç Adanalı 19.10.2017

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by