RE/MAX'im Özel Ağ
Tayfun Dayan
Bana Sorabilirsiniz...
Atatürk Caddesi No:430/3
Ayvalık Balıkesir
3.
Yıl
Tayfun Dayan Hakkında
Size özel çözüm önerilerim ve hizmetlerim için beni aramanız yeterli.
1976 Kadıköy İstanbul doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi İstanbul'da tamamladım. Eskişehir Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünde eğitimime devam ettim. Alaylı profesyonel aşçıyım, uzun yıllar turizm sektöründe aşçılık, mutfak şefliği ve işletmecilik yaptım, yiyecek ve içecek sektöründe farklı işletmelere reklam, pazarlama ve marka yönetimi konularında danışmanlık hizmeti verdim.

Kariyerime hep ilgimi çeken gayrimenkul sektöründe danışman olarak devam etme kararı aldım, 2012 yılı itibarıyla sektörel gelişim programları ve eğitimleri ile kendimi geliştirmeye başladım. Re/max ailesi ile 2017 yılının ilk aylarında tanıştım, etik kuralları, kurumsal kimliği ve vizyonu ile çalışma prensiplerimizin uyuştuğuna inandığım firmamda daha verimli olduğuma inanıyorum.

Her gün yeni arkadaşlıklar ve tecrübeler için fırsat sunan, sahada dinamik çalışma imkanı yaratan işimi çok seviyorum, hayal ettikleri yeni yaşam alanlarını bulmuş mutlu aileler görme fikri, yatırımının kazanca dönüştüğünü gören mutlu insanlar düşüncesi beni motive ediyor.

Bir gün siz de Ayvalık'a yerleşmeyi düşünürseniz beni arayın, deniz kıyısında kahvemizi içerken size tarihini anlatırım, neden farklı olduğunu anlatırım, neden seveceksiniz onu anlatırım... Merak etmeyin doğru yatırımı ve mutlu evinizi birlikte bulacağız.

ÖDÜLLERİM VE BAŞARILARIM

-2017 Remax Liman Ciro Birincisi
-2018 Mayıs, Ege Bölge Ciro Birincisi
-2018 İkinci Çeyrek, Ege Bölge Ciro Yedincisi
-2018 Remax Liman Ciro Birincisi
-2018 REMAX Yıldızlar Kulübü

ALDIĞIM RE/MAX EĞİTİMLERİ:

-RE/MAX Power Start, Barış Kılıçarslan
-Maksimum Sonuçlar İçin Stratejiler-Mega Course, Angelo Fradera
-Gayrimenkul Değerleme, Nuri İğmen
-Dijital Pazarlama, Evren Topal
-Mutlu Başarı, Barış Kılıçarslan

ALDIĞIM EĞİTİMLER

-Emlak Danışmanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı
-Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya, Kürşat Tuncel
-Satış Küpü, Kürşat Tuncel
-Satışın Psikolojisi, Ebru Zeybekoğlu
-Alıcıyı Ve Satıcıyı Tek Fiyatta Buluşturmanın Sırrı, Kürşat Tuncel
-Power Camp, Ece Bilir
Beni arayın, profesyonel çözümlerle hızlı sonuca ulaşın.
Profesyonel danışmanla çalışma keyfi, ücretsiz.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2017
2018
Uzmanlık Bölgesi
Mithatpaşa Namık Kemal Karaağaç Sahil Kent
Müşteri Yorumları (3)Yorum Yaz
Her şeyin, olması gerektiği gibi, gelişip ilerlediği bir gayrimenkul satın alma sürecinde Tayfun'un performansı mükemmeldi. Kendisini gayrimenkul almak veya gayrimenkul konusunda danışmanlık hizmeti almak isteyenlere gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. / Puan: 5
Atila Yaman24.01.2019
Yaklasik 10 yildir, yılda en az 2 kez gittiğimiz Ayvalık sevdamizi, bu hafta 1881 yapımı tam da hayal ettiğimize yakın bir taş Rum evini Remax Ayvalık sorumlusu Tayfun Bey'in danışmanlığında satın alarak Ayvalikli olmaya çevirdik.Kendisini hem sektöre hem bölgeye hakimiyetindeki profesyonelligi ile sizlere de tavsiye ediyoruz.... / Puan: 5
Sibel Bucurgat Atasoy17.08.2018
Tayfun beyi bir emlakçı olarak değilde alanında çok iyi danışmanlık hizmeti aldığım, bir rehber olarak tanıdım. Güler yüzlü, samimi, dürüst bir insan tanıdım. Ayvalıkta bir aile dostumuz oldu. Kendisine bizi iyi tanıdığı, çok iyi tahlil ettiği ve tam da ihtiyaçlarımıza yönelik istediğimiz gibi bir evimizin olmasına vesile olduğu tüm çabaları için binlerce teşekkür ediyorum. Ailece görüşebileceğimiz bir dost kazandık. / Puan: 5
Birsel Kutlu Timirli18.07.2018

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık İşyeri
Fevzipaşa-Vehbibey, Ayvalık
Balıkesir
1.200.000 ₺
  Yok   17 m²   Zemin Kat
Satılık İkiz Villa
Küçükköy, Ayvalık
Balıkesir
360.000 ₺
  3+1   130 m²   Dublex
Satılık Villa
Namık Kemal, Ayvalık
Balıkesir
2.750.000 ₺
  3+1   210 m²   Dublex
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by