RE/MAX'im Özel Ağ
Alev Yılmaz
Bana Sorabilirsiniz...
Barbaros mah. Atatürk cad. No: 131 B Blok No:1
Merkez Çanakkale
6.
Yıl
Alev Yılmaz Hakkında
Her Ailenin RE/MAX li Bir Gayrimenkul Danışmanı Olsun!
-1984 Gelibolu doğumluyum.Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldum.Asker çocuğu olarak bir çok ilde yaşadım, bu iller arasında en uzun Ankara'da ikamet ettim.
Çalışma hayatıma farklı sektörde, 2006 yılında başlamış olmama rağmen 2015 yılında yolum, Ankara'da sektörün güvenilir ismi RE/MAX Lot ile kesişti ve Proje Yöneticisi olarak görev aldım.
Eşim ile birlikte, radikal bir kararla, canım çocuklarımızı, sokakları denize çıkan, toprağı tarih kokan, doğduğum bu şehirde büyütme kararı alarak ÇANAKKALE'YE yerleştik.
Bugün kariyer hayatıma şehre damgasını vurmuş, eğitimi ön planda tutmuş, yenilikçi bir ofis olan RE/MAX Troia ile devam ediyorum.
Sizlerle çıkacağımız gayrimenkul yolculuğumuzun, en anlamlı ve en güzel yolunun, çevremde huzur ve güveni tesis etmekten geçtiğini öğrendim.Tüm danışanlarımın huzur ve mutluluğu ilk ve en önemli amacımdır.
BEN BURADAYIM, PEKİ YA SİZ ?
-​Her yolculuğun her zaman heyecanla anlatılacak bir hikayesi olmuştur
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Uzmanlık Bölgesi
BarbarosCevat PaşaÇınarlı (Dardanos)EsenlerGüzelyalı
Müşteri Yorumları (3)Yorum Yaz
Güleryüzlü, samimi, pozitif ve objektif yönlendirmeleri ile çok çok memnum kaldığımız danışmanımız. Gözünüz arkada kalmadan işlerinizi halleder.. Çok teşekkür ederiz / Puan: 5
Melek Can 03.09.2020
Alev Hanım herşey için çok teşekkürler... / Puan: 5
N***** Y******* 09.08.2020
Birlikte çalışmaktan son derece memnun kaldığımızı belirtir, güler yüzüyle ve bizi yormayan çalışmasıyla kendisine teşekkür ederim. / Puan: 5
R**** E**** 07.08.2020

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Kepez (Cumhuriyet), Merkez
Çanakkale
278.000 ₺
  2+1   95 m²   1. Kat
Satılık Çatı Dubleks
Cevat Paşa, Merkez
Çanakkale
615.000 ₺
  4+1   160 m²   5. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by