RE/MAX'im Özel Ağ
Burak Ürgen
Bana Sorabilirsiniz...
İnönü Cad. No:92 Kat: 2 - Kozyatağı
Kadıköy İstanbul-Anadolu
4.
Yıl
Burak Ürgen Hakkında
PROFESYONEL, DÜRÜST, ÇALIŞKAN VE GÜVENİLİR GAYRİMENKUL DANIŞMANINIZ
1972 İstanbul doğumluyum. Aile kökenlerimiz Kosova İpeke dayanıyor.
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme mezunuyum. Londra University Tutorial College Lisan Diploması sahibiyim.

Müşterilerime kusursuz hizmeti sağlayabileceğim bir kariyere sahibim. Birikimlerinizi, yatırımlarınızı yaparken alacağınız kararlarda tecrübemle sizlere en doğru yolu gösterebilirim. Turizm, sigorta, borsa, bankacılık hazine işlemleri, yatıım fonları, bireysel bankacılık ürün geliştirme, reklam ve halkla ilişkiler ve şirket sahibi olarak kurumsal eğitimler, uluslararası organizasyonlar tecrübelerine sahip olmanın avantajını gayrimenkul danışmanlık hizmetlerimde kullanıyorum. Doğru kararları almanızda, gayrimenkul yatırımlarınızla kazanmanıza yardımcı oluyorum.

1988 yılında kariyerime gayrimenkul sektöründe başladım. 1989-1994 yılları arası turizm sektöründe çalıştım. İremtur"da tur liderliği, bölge şeflği yaptım. Bir yıllık Para piyasaları Menkul Değerler dealer"lık tecrübesi ardından Westdeutsche Landesbank Hazine operasyon bölümünde 2 yıl görev aldım.
1996 yılında Yatırım Fonları Operasyon bölümünde başladığım Alternatifbank serüveni 1998 yılında Reklam ve Halkla ilişkiler bölümü ile devam etti. 2010-2012 yılları arası Kurumsal İletişim Müdürü olarak çalıştığım kurumdan kendi organizasyon şirketimi kurarak kurumlara eğitim ve motivasyon organizasyonları hizmeti vermek üzere ayrıldım.
Ben hobisini bile ciddiye alan, birşeyi yaptığında en iyisini yapmaya çalışan bir yapıya sahibim. Buna en güzel örnek latin müziğine olan tutkumun beni ulaştırdığı noktadır. İkibinli yıllarda başlayan Latin dj liği hobim Los Angeles"tan Japonya"ya, Miami"den İsveç"e, Ukrayna"dan Lübnan"a, Boston"dan İspanya"ya uluslararası latin dans festivallerinde müzik tutkumu paylaşmaktan festival organizatörlüğüne kadar uzandı. Şirketimle eğitim programları yanında uluslararası dans festivalleri düzenledim. Şu anda Türkiye Dans Sporları Federasyonu Başkan danışmanıyım.

En büyük zenginliğin edindiğimiz dostluklar olduğuna inanan bir insan olarak dürüst, güvenilir, yaratıcı, aktif ve yüksek çapraz satış yeteneğimi kullanmak, yüksek hedeflerimi gerçekleştirmek üzere RE/MAX Ailesine katıldım.

Dünya"nın en başarılı şirketinde çalışmanın onurunu yaşarken RE/MAX" ın tüm Türkiye ve Dünya"daki gücünü kullanarak sizlere hizmet veriyorum.Yıllarca güvenle çalışabileceğiniz, gözünüzün arkada kalmamasını sağlayacak bir gayrimenkul danışmanı arıyorsanız artık buldunuz. Sizlere 365 gün 24 saat hizmet vermekten mutluluk duyarım.

Web Site : www.cburakurgen.com
Instagram : burakremax

Aldığım Eğitimler :
RE/MAX Power Start
RE/MAX PowerCamp
RE/MAX Gayrimenkul Mevzuatı Eğitimi
Birey ve Ekip Başarısı için Motivasyon
Yönetim ve Yöneticiliğin Temel Prensipleri
Etkin Sunuş ve Yazışma Teknikleri
Müzakere Teknikleri
Yönetimde İnsan İlişkileri
İşimiz İnsan
Bankacılıkta Aktif Pasif Yönetimi
Menkul Kıymet Yatırım Fonları
MS Frontpage ile HTML Sayfaları Tasarlamak
Web & Grafik Eğitimleri : Flash ve Photoshop
Şahika Tekand Tiyatro ve Oyunculuk Eğitimi
Tümay Özokur Casting Oyuncusu
(Dizi bölüm oyunculukları : Hayat Bilgisi / Yabancı Damat / Kızlar Yurdu / Hatırla Sevgili / Becel Basın Reklamları)
Atlantis ve Kechi Sailing Yelken Kursu
İlkyardım Eğitimi
Renç Koçibey Ralli Eğitimi
(Castrol Riva Rallisi Katılımı )
Taçspor Basketbol Eğitimi
Paşabahçe Küçükler Basketbol Takımı Oyuncusu
Fotoğrafevi Fotoğrafçılık Eğitimi

Hobilerim :
Latin Müzik DeeJay' liği / Tenis / Motorsporları (Karting&Ralli) / Voleybol / Yelken / Basketbol / Seyahat / Bowling / Fotoğrafçılık
Bildiği Diller: İngilizce, İspanyolca,
En büyük zenginliğimiz biriktirdiğimiz memnun müşterilerimizdir.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2017
2017
2017
2017
2018
2018
2019
Uzmanlık Bölgesi
19 Mayıs
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Emlak piyasasının bu sıkıntılı zamanın da mülklerin birçoğunu Burak Bey yardımı ile değerlendirdik.Kalanlara da aynı şekilde seri ve sağlam bir şekilde değerlendirebilmeyi aynen bu şekilde çalışmalarını temenni ederim. / Puan: 5
ÜMİT BÜYÜKEMİR11.03.2020

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Ofis Plazası
Merkez, Kağıthane
İstanbul-Avrupa
27.000.000 ₺
  1   2440 m²   2. Kat
Satılık Ofis Katı
Merkez, Kağıthane
İstanbul-Avrupa
27.000.000 ₺
  1   2440 m²   2. Kat
Kiralık İş Merkezi
Kayışdağı, Ataşehir
İstanbul-Anadolu
78.000 ₺
  1   3300 m²   1. Bodrum
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by