RE/MAX'im Özel Ağ
Fulya Önal Haigh
2019 Ödül Kulubü
Bana Sorabilirsiniz...
Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Cad. İstasyon Apt. No:131 K:1-3
Şişli İstanbul-Avrupa
4.
Yıl
Fulya Önal Haigh Hakkında
Hacettepe Üniversitesinden mezun olduktan sonra iş hayatıma uzun yıllar İngiltere"de devam ettim. Müşteri memnuniyeti ve profesyonel satış alanlarında dünyanın önde gelen kurumlarında çalıştım. Dünyaca ünlü markalara hizmet verdim. 15 yılı aşkın sürede, binlerce mutlu müşteri yarattım. Dürüst, açık ve hizmet verdiğim kişi/kurumlar için sürekli hazır, ulaşılabilir olmanın gerekliliğine inanarak çalışıyorum. Bana güvenen müşterilerime çözüm sunup hayatlarını kolaylaştırmayı seviyorum.

Kurumsal ve profesyonel hizmetin kişiyi daima başarıya götüreceğine inandığım için, kendimi sürekli geliştirebileceğim eğitim olanakları sunan ve sektördeki tecrübesine güvendiğim dinamik RE/MAX ailesine Gayrimenkul Danışmanı olarak katıldım ve yıllardır yaptığım gibi mutlu müşteriler yaratmaya devam edeceğim.

İnsanlar iyi şeylere layıktır.

Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2017
2017
Uzmanlık Bölgesi
Fenerbahçe Suadiye
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by