RE/MAX'im Özel Ağ
Broker / Owner Hakan Akdoğan
Bana Sorabilirsiniz...
Taşdelen Mahallesi Atabey Caddesi Palma D’oro Sitesi no:2/7 Taşdelen
Çekmeköy İstanbul-Anadolu
4.
Yıl
Hakan Akdoğan Hakkında
1978 Erzurum doğumluyum.
Anadolu Üniversitesinde Emlak ve Emlak Yönetimi.
İstanbul Değişim Sanat Akademisinde İçmimarlık Bölümü.
Kadir Has Üniversitesinde Konut Projelerinin Satış Uzmanlığı Eğitimi aldım.

2003 - 2010 yılları arasında kurucusu olduğum bilişim şirketimle büyük ölçekli zincir mağazaların bilişim ve güvenlik sistemlerinin çözüm ortağı oldum. 2011 yılında başladığım İçmimarlık eğitimimi 2013 yılında tamamladıktan sonra, 2013 yılının Ekim ayında Gayrimenkul sektörüne geçiş sürecimi yaptım.

2014 yılında Çekmeköy'de Gayrimenkul Danışmanlık Şirketimi kurdum. 2014 ile 2017 yılları arasında TURYAP Çekmeköy Taşdelen Temsilciliğini yaptım. 2016 yılının Ekim ayında TURYAP'ın büyük kongresinde aynı yıl içinde 6 ayrı projenin satış ofisini eş zamanlı yöneterek, ekibimle yapmış olduğum başarılı satışlardan dolayı 350 Turyap Temsilcisi arasından, özel kategori ödüllerinin 1.si olan "EN BAŞARILI PROJE SATIŞ OFİSİ" ödülünü aldım.

2017 yılının Mayıs ayında RE/MAX"e transfer olduk. 2017 yılı Mayıs ayından itibaren RE/MAX Trend olarak Çekmeköy Taşdelen"de müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sivil Toplum Kuruluşlarına katılmayı ve aktif görev almayı seven biriyim. Ülkelerin gelişimi ve çoğulcu demokrasinin oluşmasında STK"ların çok önemli olduğuna inanıyorum.

Kurucu Başkanlığını yaptığım, Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği TÜGEM'i 2016 yılında kurucu üye arkadaşlarımızla kurduk. Kurulduğumuz günden itibaren, ortaya koyduğumuz vizyon, sektöre getirdiğimiz farkındalıkla birlikte etkili ve sonuç odaklı çalışmalar yaptık. Farklı markalardan bölgelerinde başarılı olmuş meslektaşlarımızın yoğun ilgisi ve güveni sayesinde, TÜGEM artık emlak sektörüne öncülük eden sivil toplum kuruluşlarından biri haline geldi.

Saygı ve sevgilerimle...
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2017
2017
Uzmanlık Bölgesi
EkşioğluAlemdağReşadiyeTaşdelen
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by