RE/MAX'im Özel Ağ
Füsun Erdinç
Bana Sorabilirsiniz...
Royal Plaza No:18 Kat:13-14
Kadıköy İstanbul-Anadolu
5.
Yıl
Füsun Erdinç Hakkında
-İstanbul'da doğdum. Balkanları (Selanik) Anadolu topraklarıyla (Adana) buluşturan bir aileden geliyorum.

Eğitimimi tamamladıktan sonra, çeşitli sektörlerde -satış-pazarlama ve müşteri ilişkileri eğitimleri alarak- çalıştım: Sırasıyla Çelebi Hava Servisi, Galleria Printemps, Netbank Menkul Kıymetler...

İngiltere'de aldığım 1 yıllık dil eğitiminin ardından, Atatürk Havalimanında (Duty Free Shop) 8 yıl Christian Dior temsilciliği yaptım. 1999 yılında oğlumun doğmasıyla -onun büyümesine eşlik etmek için- yaklaşık 5 yıl iş hayatına ara verdim (gayrimenkul sektörüyle tanışmam da bu döneme denk gelir). Dahil olduğum bu yeni işkolunda, yaptığı işlerle göz dolduran bir inşaat firmasının satış ve pazarlama departmanında 11 yıl boyunca -proje bazında- çalıştım.

Mayıs "17 itibarıyla, kaliteli bir ofisle, yıllarca hizmet sektörüne başarıyla hizmet vermiş brokerim sayesinde 'Remax Ailesi'ne katıldım. Gayrimenkul alanında hizmet veren firmaları bir köşke benzetmek gerekirse eğer, artık ben o köşkün kabul salonunda oturuyor olacağım ve bu da beni pek mutlu ediyor...

Mükemmeliyetçi yapım ve işimi kendi işim gibi sahiplenmem, Remax"le uyumlu ve işlevsel bir birliktelik kuracağımın kanıtıdır. 'Remax Joker' olarak en kaliteli hizmeti vermeyi garantiliyoruz!


Sevgiler...

ALDIĞIM EĞİTİMLER

Remax Power Start - 2017
Remax Power Camp - 2017
Sunum Teknikleri Atölyesi / İZGÖREN AKADEMİ - 2018
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2017
2017
2018
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
ISO 10002:2018 Sertifikalı
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by