RE/MAX'im Özel Ağ
Abdurrahman Aytar
Bana Sorabilirsiniz...
Yavansu Mah. Süleyman Demirel Bulvarı No:148
Kuşadası Aydın
3.
Yıl
Abdurrahman Aytar Hakkında
Bizden Alın, Bizle Satın, Mutlu Kalın
1962 yılında Bolkar Dağları'nın eteğinde Niğde/Ulukışla/Alihoca köyünde doğdum.Genç yaşta atıldığım hizmet sektöründe Niğde-İstanbul-Mersin-Adana'da 19 yıl çalıştıktan sonra, Kuşadası Değirmen Restaurant'da 21 yıl süren yöneticilik hizmetimi başarı ve gururla tamamladım ve emekli oldum.

İnsanlara hizmet vermekten her zaman büyük keyif aldığım için, yine hizmet sektöründe farklı bir iş kolunda güvenli, güler yüzlü, çözümden yana, dürüst ve insan odaklı çalışma prensibiyle sizlere hizmet üretmeye karar verdim.
Konusunda uzman, geniş alt yapısı bulunan, bilgi birikimi yüksek ve Türkiye'de gayrimenkul konusunda bir numara olan Remax'ın Kuşadası şubesi Remax Pasha ailesine katıldım.

Beni her zaman çok mutlu eden, müşteri memnuniyeti ve mutlu insan yüzleri benim vazgeçilmezimdir.
Doğa yürüyüşleri, kitap okumak, bitki bilimleri, tüm dünya mutfağıyla ilgilenmek ve şiir yazmak keyif aldığım faaliyetlerdir.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2017
Uzmanlık Bölgesi
Türkmen Ege Davutlar
Müşteri Yorumları (2)Yorum Yaz
Bir yıldır ev arıyorduk ve bütçemize göre beğenebileceğimiz bir evi bir türlü bulamıyorduk.Abdurrahman bey bizi dinledikten sonra çok kısa bir sürede bütçemize uygun ve istediğimiz özelliklerde bir evi beğenimize sundu.bizde hiç tereddüt etmeden aldık.aynı eve uygun fiyatla kiracı da buldu. Gerçekten, özü, sözü bir danışman Abdurrahman Aytar. / Puan: 5
Ahmet Yuksel18.05.2018
Abdurrahman bey bize gayet düzgün ve şeffaf bir hizmet verdi ve benim emlakçılar hakkında bildiğim tüm ön yargılarımı değiştirmeme sebep olarak bizi ev sahibi yaptı.iyiki kendisine inanıp güvenmişiz.tekrar tekrar çok teşekkür ederiz. / Puan: 5
Hakan müminoğlu17.05.2018

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Market
Kadıkalesi, Kuşadası
Aydın
975.000 ₺
  Yok   1000 m²   Zemin Kat
Satılık Tripleks
Yaylaköy, Kuşadası
Aydın
1.250.000 ₺
  3+1   316 m²   Triplex
Satılık Daire
Türkmen, Kuşadası
Aydın
290.000 ₺
  2+1   80 m²   Giriş Katı
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by