RE/MAX'im Özel Ağ
Emel Akyoldaş
Bana Sorabilirsiniz...
Kore Şehitleri Cd. Yonca Apt. A Blok No:1 D:6 Zincirlikuyu
Şişli İstanbul-Avrupa
4.
Yıl
Emel Akyoldaş Hakkında
İstanbul doğumluyum. Evliyim 20 ve 14 yaşlarında 2 oğlum var. İstanbul üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümü mezunuyum. 22 yıllık kurumsal çalışma hayatımın 17 yılını HSBC Yatırım'da Broker, Bireysel Portföy Yöneticisi ve Özel Bankacılık Kıdemli Yatırım Uzmanı olarak tamamladım.RE/MAX Türkiye'nin en başarılı ofislerinden Zincirlikuyu PRO ofisinde kariyerime devam kararı aldım.Yıllarca Para Piyasalarında kazandığım bilgi, birikim ve tecrübelerimle, gayrimenkul sahiplerine ve yatırımcılarına elimden gelen maksimum faydayı sağlayacağıma inanıyorum.Amacım sizin ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda en doğru, en iyi hizmeti sunmak.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2017
2018
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Bizim için önemli bir süreç olan üniversite öğrencisi kızımızı hiç bilmediğimiz bir şehire yerleştirme sürecinde empati yaparak sanki kendi çocukları için ev arıyormuş gibi gayret gösteren ve oldukça kısa bir süre içinde beklentilerimize uygun alternatifleri bize sunarak sorunumuzu çözen Emel Hanıma müteşekkiriz / Puan: 5
Yasemin Baş19.09.2017

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Villa
Demirci, Sarıyer
İstanbul-Avrupa
3.800.000 ₺
  3+1   250 m²   Bhç Dblx
Satılık Daire
Yukarı, Kartal
İstanbul-Anadolu
360.000 ₺
  3+1   120 m²   4. Kat
Satılık Daire
Zekeriyaköy, Sarıyer
İstanbul-Avrupa
370.000 ₺
  1+1   70 m²   Zemin Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by