RE/MAX'im Özel Ağ
Altay Silsüpür
Bana Sorabilirsiniz...
Şemsettin Günaltay Cad. No:213 K:1 Erenköy,
Kadıköy İstanbul-Anadolu
3.
Yıl
Altay Silsüpür Hakkında
Gayrimenkul ile ilgili sorunlarınızı silip süpürelim...
*1976 yılında İstanbul"da doğdum.

*Kırıkkale Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra 1994 yılında Uludağ Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümüne girdim ve okulu 2.likle bitirdikten sonra yine aynı üniversitede termodinamik ve enerji üzerine yüksek lisans yaptım.


*2000 yılında çalışma hayatına başladım, kariyerimde Kent Gıda, Ülker Gıda, CP Standart Gıda, Biofarma İlaç Sanayi gibi uluslararası firmalarda yöneticilik yaptım.

*A-sınıfı iş güvenliği uzmanlığı, NEBOSH uluslararası iş güvenliği uzmanlığı, Çevre Görevlisi ve Enerji Yöneticiliği belgelerim bulunmaktadır.

*16 yıllık profesyonel çalışmamın ardından kendi şirketimi kurarak gayrimenkul sektöründe Re/Max Armoni ofisinde sistemli çalışma ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet vermeye başladım.
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2017
Uzmanlık Bölgesi
Caddebostan Fenerbahçe Suadiye
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by