RE/MAX'im Özel Ağ
Feridun Art
Bana Sorabilirsiniz...
Girne Mahallesi Girne Caddesi Omega Deniz Plaza No:117 Daire:1
Maltepe İstanbul-Anadolu
4.
Yıl
Feridun Art Hakkında
1959 İstanbul doğumluyum. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ni 1984 yılında bitirdikten sonra sırası ile alüminyum ve turizm sektöründe görev aldım.
1994 yılında sigorta sektörüne geçerek Garanti Sigorta A.Ş (EUREKO A.Ş.) de Akdeniz, İzmir ve İstanbul"da bölge müdürlükleri yaptım. O dönemde kariyerimi hayat sigortacılığında devam ettirme kararı alarak Ankara Emekliliğe (AEGON A.Ş) geçtim ve bu şirketin Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığını yürüttüm. Görevime 2008 yılında grup şirketi olan Ankara Sigortada devam ettim. 2011 yılında Ray Sigorta A.Ş." de Pazarlama Direktörü olarak çalıştım ve 2016 yılında emekliliğe ayrıldım.
Satış, pazarlama, satış yönetimi, ekip kurma, organizasyon konularındaki birikim ve tecrübemi, eşim İlknur Art vasıtası ile uzun zamandan beri bildiğim ve takip ettiğim RE/MAX ile değerlendirmek istedim.
35 yıllık iş hayatımda edindiğim profesyonel ve kurumsal hayata bakış açımı gayrimenkul sektörüne yansıtmak arzusundayım.
30 yıllık Evliyim, 27 ve 25 yaşlarında 2 çocuğum var.
Yıllardır tanıdığım ve sevdiğim arkadaşlarım ile birlikte bu mesleğe olan inancımı ve profesyonelliğimi RE/MAX Lotus çatısı altında değerlendirecek olmaktan mutluyum.
Sevgi ve Saygılarımla,
Feridun Art


RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2017
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by