RE/MAX'im Özel Ağ
Broker / Owner Özgür Günal
Bana Sorabilirsiniz...
BAĞDAT CAD. SANTRAL APT. NO:292 K:1 D:2 CADDEBOSTAN
Kadıköy İstanbul-Anadolu
3.
Yıl
Özgür Günal Hakkında
SEKTÖRDE 20. YIL

GAYRİMENKUL DE STANDARTLARI YÜKSELTMEK İÇİN ÇALIŞIYORUM!

1971 Yılında doğdum 1995 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi İnşaat Mühendisiliğiniden mezun oldum Ahmet Nihat Özhan İnşaat A.Ş. ve STFA İnşaat firmalarında İnşaat Mühendisi, Projeler sorumlusu olarak görev aldım. 1999 yılında RE/MAX ailesine katıldım.
RE/MAX'te başlayan gayrimenkul danışmalığında 4 yıl görev aldım ve her yıl üst üste Türkiye birinciliklerim oldu. Birçok lüks konut pazarlamasının yanı sıra Türkiye"nin önde gelen projelerinin satışlarını üstlendim ve her projeyi başarıyla kısa sürede satışını tamamladım. 2002 yılından itibaren broker olarak sektöre hizmet vermekteyim.
2002 yılından itibaren brokerı olduğum kurumsal firmamız ile üst üste dünya çapında belli başlı ofislere verilen Double Grand Centurion, Grand Centurion ofis ödüllerini 4 yıl üst üste aldım. RE/MAX Cadde ile kariyerime kaldığım yerden devam ediyorum.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
Uzmanlık Bölgesi
Caddebostan Erenköy Fenerbahçe Göztepe Suadiye
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Özgür beyi mühendislik yaptığı yıllardan bilirim. Acarkent döneminde kendisiyle çalışma fırsatı buldum. Özgür Günal ve Remax markasını tekrardan bir arada görmek beni çok duygulandırdı. Başarılarının artarak devam etmesini canı gönülden dilerim. Gülüşüyle ışık saçan insan..... / Puan: 5
viron vazilidas 15.02.2020

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by