RE/MAX'im Özel Ağ
Nil Kocabay
Bana Sorabilirsiniz...
BAĞDAT CAD. SANTRAL APT. NO:292 K:1 D:2 CADDEBOSTAN
Kadıköy İstanbul-Anadolu
5.
Yıl
Nil Kocabay Hakkında
1975 yılında İstanbul"da doğdum. Orta ve Lise eğitimimi Ankara Yükseliş Koleji"nde, üniversite eğitimimi ise Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü"nde tamamladım. Daha sonra İngiltere"de City University of London"da İletişim alanında yüksek lisansımı tamamladım. İş hayatımda sırasıyla 7 yıl süreyle Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş."de basınla ilişkiler sorumlusu ve sonrasında 8 yıl süreyle Çelik Motor A.Ş."de Basın ve Halkla İlişkiler yöneticisi olarak görev yaptım.
2016 yılından itibaren ise iş hayatıma daha farklı bir yön vererek emlak danışmanı olarak çalışmaya başladım. Emlak danışmanlığını bir meslek olarak değil severek yaptığım bir tutku olarak görüyorum. Özellikle Bağdat Caddesi ve çevresinde uzun yıllardır yaşamanın getirdiği bölgeye hakimiyeti işimde de kullanabildiğim için mutluluk duyuyorum. Emlak danışmanı olarak amacım, müşterilerimin gayrimenkul kiralama, satın alma ve/veya satma konularında tüm süreçlerini samimi, dürüst ve profesyonel bir çizgide takip ederek kişiye özel hizmet vermektir.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2017
Uzmanlık Bölgesi
Caddebostan
Erenköy
Fenerbahçe
Göztepe
Suadiye
Müşteri Yorumları (3)Yorum Yaz
Sayın Nil Kocabay ile çok verimli ve güvenli çalışıyorum. Kişilik ve iş hakimiyeti mükemmel ve nazik bir hanımefendi. / Puan: 5
İnci Özkan08.02.2020
Çok ilgiliydi, güzel bir sözleşme oldu. Teşekkürler :) / Puan: 5
Can Eren08.02.2020
Nil Hanım'ı evimi satmaya karar verdiğimde tanıdım, o kadar sevdim ki uzun zamandır tanıdığım bir dosttu sanki, Hem danışmanım, hem psikoloğum, hem de en iyi dostum oldu. Onun sayesinde evimi güzel insanlara kolaylıkla sattık. Sonra da güzel bir evi, güzel bir semtte aldık. Kendisini tanımaktan büyük mutluluk duyuyorum. / Puan: 5
Leyla Arın07.02.2019

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Daire
Caferağa, Kadıköy
İstanbul-Anadolu
15.000 ₺
  3+1   170 m²   5. Kat
ISO 10002:2018 Sertifikalı
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by