RE/MAX'im Özel Ağ
Özer Salmanoğlu
Bana Sorabilirsiniz...
BAĞDAT CAD. SANTRAL APT. NO:292 K:1 D:2 CADDEBOSTAN
Kadıköy İstanbul-Anadolu
5.
Yıl
Özer Salmanoğlu Hakkında
-1964 doğumluyum. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunuyum. Üniversite eğitimimin bitişini takiben Dış Ticaret uygulamaları stajı için 6 ay kadar bir süre yurt dışında eğitim aldım. Türkiye ye döndükten sonra Yedek Subay olarak 1 yıl İngilizce Tercüman/Mütercim olarak Askerlik görevimi tamamladım. Askerlik görevim sonrasında Pamukbank T.A.Ş. de Müfettiş olarak göreve başlayarak Finans sektörüne adım attım. 28 yıl süresince finans sektöründe çeşitli banka ve birimlerde Yönetici olarak görev aldım. Müfettişlik sonrası sabit görevimde sırası ile Pamukbank 'da Krediler/Fiyatlama Servis Yöneticiliği ve muhtelif şubelerinde Şube Müdürlüğü, Halkbank ve Türk Ekonomi Bankasının muhtelif şubelerinde Şube Müdürlüğü görevlerini üstlendim. Finans sektöründe bulunduğum süre boyunca edindiğim geniş kapsamlı tecrübeler ve katıldığım çok sayıdaki Finansman, yatırım projeleri ve yöntemleri, menkul ve gayrimenkul yatırımları finansmanı, davranış bilimleri iletişim Yönetim ve Yönetim becerileri dahil çok sayıdaki eğitimler sayesinde Hizmet sektörünün önemli alanlarından biri olan Emlak sektöründe liderlik vasfına sahip REMAX bünyesinde bireysel girişimci olarak çalışmaya karar verdim.

Bu sektörde tecrübe ve birikimlerimi kullanarak sektöre önemli katkılar sağlayacağımı düşünmekteyim. İleri düzey ingilizce bilmekteyim. Bu kapsamda uluslararası g.menkul piyasası ile ilgili paylaşım ve işlem taleplerinizde de katkı sağlamak üzere iletişime açık olarak hizmet vermeye hazırım.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2017
Uzmanlık Bölgesi
Caddebostan
Fenerbahçe
Feneryolu
Göztepe
Suadiye
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
ISO 10002:2018 Sertifikalı
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by