RE/MAX'im Özel Ağ
Özlem Emir Ercoşkun
Bana Sorabilirsiniz...
Barbaros mah. Atatürk cad. No: 131 B Blok No:1
Merkez Çanakkale
3.
Yıl
Özlem Emir Ercoşkun Hakkında
Her Ailenin RE/MAX li Bir Gayrimenkul Danışmanı Olsun!
Mimar ve Kentleşme Uzmanıyım. İTÜ Mimarlık FaküLtesi, Mimarlık bölümünden mezun oldum. Ardından Kocaeli Üniversitesi, Kentleşme ve Çevre Sorunları programını ' Kalıcı Deprem Konutlarında Kullanıcı Memnuniyeti' adlı araştırma çalışması ile tamamladım. Hereke Belediyesi'nde İmar Müdürü olarak görev yaptığım dönemde belediye ve imar mevzuatı konusunda uzmanlaştım. 2007 yılından itibaren serbest mimar olarak proje ofisimde çalışmalarımı yürütmekteyim. Tasarım ve yapım sürecinde yer aldığım çok sayıda konut projesi bulunmaktadır ve proje çalışmalarım halen devam etmektedir.Uzun yıllar kent ve konut konusunda edindiğim deneyimi sizlerle paylaşmak için Remax ailesine katıldım.

Konut, en yalın biçimde barınmaya olanak sağlayan, insanların kendilerini güvende hissettikleri fiziksel mekandır. Yaşadığımız konut ve çevresi barınak olmanın ötesinde pek çok anlam ifade eder. 'Önce biz binaları biçimlendiriyoruz, sonra da onlar bizi' söylemi, konut ve çevresinin hayatımızı ne denli etkilediğine vurgu yapmaktadır.
Eve yüklediğimiz anlamlara göre konuttan beklentilerimiz farklılaşmaktadır.Sizin için eviniz ne ifade ediyor sorusunu cevaplamak nasıl bir çevrede yaşamaktan mutlu olacağınız hakkında fikir verecektir.

Öyleyse gelin yeni evinizi seçerken, siz hayallerinizi söyleyin, biz uzmanlığımızı katalım. Beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde analiz edelim, hayatınıza değer katacak küçük bir katkıda bulunalım. Kentsel dönüşüm projelerinizde ise teknik bilgilerle sizlere destek verip doğru seçimleri birlikte yapalım.

Unutmayın, seçimlerimiz hayatımızı belirler...
Bildiği Diller: Almanca, İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
Uzmanlık Bölgesi
Barbaros Cevat Paşa Çınarlı (Dardanos) Güzelyalı Kepez
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Daire
Kepez (Cumhuriyet), Merkez
Çanakkale
1.300 ₺
  3+1   125 m²   1. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by