RE/MAX'im Özel Ağ
Levent Pekmezci
Bana Sorabilirsiniz...
Cemal Gürsel Cad. No: 426 D: 4
Karşıyaka İzmir
2.
Yıl
Levent Pekmezci Hakkında
1966 İzmir doğumluyum. Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV bölümünü 1987 yılında bitirdikten sonra iş hayatıma başladım. İlk iş deneyimim alanında Türkiye'nin en büyük açıkhava reklam şirketi ERA Outdoor Ltd. Şti.'nde 1987-2004 yılları arasında, genel müdür pozisyonunda oldu. Daha sonra 2004-2014 yılları arasında yine yönetici olarak bağcılık-şarapçılık sektöründe hizmet verdim. Uzun yıllara dayanan deneyimlerimi Remax çatısı altında siz değerli gayrimenkul sahipleri ile paylaşmak ve ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler bulmak amacıyla kullanacağım. Önceki iş hayatımda prensiplerine bağlı, dürüst, çözüm odaklı ve analitik düşünceye önem veren bir hizmet emekçisi oldum. Bugünden itibaren aynı düsturlarla alanında dünyanın ve Türkiye'nin bir numarası olan Remax'tayım.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2017
Uzmanlık Bölgesi
Bahçelievler
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Emlak Danışmanımız Levent Pekmezci satın almış olduğum daire ile ilgili olarak ilk müracaat safhasında yer göstermek ve daha sonraki bütün alım-satım safhalarındaki son derece içten profesyonel ve güven verici davranışları ile bizleri son derece mutlu etmiş olup kendisine teşekkür ve sevgilerimizi iletiriz. / Puan: 5
CAVİDE KOÇDAĞ07.10.2019

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Bostanlı, Karşıyaka
İzmir
599.000 ₺
  2+1   112 m²   Zemin Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by