RE/MAX'im Özel Ağ
Kazım Afşar
Bana Sorabilirsiniz...
Barbaros Mahallesi Ihlamur Sokak Ağaoğlu My Prestige NO:1B
Ataşehir İstanbul-Anadolu
3.
Yıl
Kazım Afşar Hakkında
-Akaryakıt sektöründe danışmanlık için doğru adres
-Kazım Afşar Kimdir?

1969 Ankara doğumluyum.İlk ve orta öğretimin ardından lise eğitimini Ankara Atatürk Lisesinde tamamladım. Üniversite eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Maden Mühendisliği bölümünde tamamladım.

Profesyonel iş hayatıma STFA ve Işıklar Holding ortak kuruluşu SİF Otomotiv A.Ş."de İş makinası satış temsilcisi olarak başladım.Sonrasında Shell Türkiyede Saha Satış Müdürü, Bölge Satış Takım Lideri ve Bölge Müdürü pozisyonlarında toplam 13 yıl çalıştım.Akabinde Metro Holding Kuruluşu Metro Petrol ve Bpet şirketlerinde üst düzey yöneticilik görevleri yaptım.İş hayatında satışın en alt kademesinden yöneticiliğe kadar toplamda 20 yılı aşkın bir tecrübeye sahibim.

Akaryakıt sektöründe depolar ve istasyonların yatırım analizleri, satış performansları, kuruluşu, işletilmesi, ruhsatlandırılması ve diğer tüm süreçlerindeki bilgi ve tecrübelerime ek olarak, bölge analizi, ticari analiz, teknik analiz ve prosedürlerin işletilmesi konuları uzmanlık alanım içerisindedir.

Evli ve iki çocuk babasıyım.Motorsiklet ve Halk Oyunları özel ilgi alanlarım.Aktif olarak motorsiklet kullanıyorum . Art Moto Akademi ve Omm Riders üyesiyim.Halk oyunlarına ilgim 1987 yılında Tufak Turizm Folklor Araştırma Kurumu Derneğine katıldığımdan beri devam etmektedir.


Gerek uluslararası sektöründe lider Shell şirketindeki satış ve yöneticilikle birlikte edindiğim iş disiplinimi gerekse sektörlerinde saygın yerel şirketlerde edindiğim pazar ve piyasa bilgilerimi emlak sektörünün itibarlı ve saygın markası Remax ABC ile birleştirerek kariyerime kendi işimi yaparak devam etme kararı aldım.

Uzmanlık alanım ve diğer tüm Gayrimenkul arayışlarınız ile ilgili enerjim, tecrübelerim ve Remax ABC"nin güçlü ve tecrübeli ekibi, hizmet kalitesi ve güvenilirliği ile en kısa sürede sonuçlandırmak için bir telefon kadar yakınız.
Bildiği Diller: İngilizce,
-20 yılı aşan sektör deneyimi
-Geniş bayi ağı ve portföy bilgisi
-Ticari Gayrimenkul Uzmanı
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2017
2017
2019
Uzmanlık Bölgesi
İçerenköy Kayışdağı Ataşehir Atatürk Barbaros Yenişehir
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Market
Tatlısu, Ümraniye
İstanbul-Anadolu
950.000 ₺
  Yok   120 m²   Giriş Katı
Kiralık Market
Site, Ümraniye
İstanbul-Anadolu
1.150.000 ₺
  Yok   350 m²   Zemin Kat
Kiralık Daire
Rasimpaşa, Kadıköy
İstanbul-Anadolu
8.000 ₺
  2+1   90 m²   5. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by