RE/MAX'im Özel Ağ
Broker / Owner Ahmet Baydar
Bana Sorabilirsiniz...
Inönü mah. Eski Ankara Yolu Cad. No:13/A
Sancaktepe İstanbul-Anadolu
3.
Yıl
Ahmet Baydar Hakkında
-DÜRÜST OLMAK, DÜRÜST ÇALIŞMAK, DOĞRU VE HIZLI HİZMET VERMEK.
Ağrı nın Diyadin ilçesinde Dünyaya geldim, ilk orta ve lise eğitimini Diyadinde bitirdim 1987 yılından yurt dışına Fransa`ya yerleştim 1992 yılında kendime ait Ba-tenn şirketimi kurdum 22 yıl uzmanlık ve kaliteyi en üst seviyede tutarak Spor tesisleri, tennis kortları, iç dekarasyon anahtar teslimi evler ve çeşitli ticarı işler yaptım, daha sonra iş dolayısıyla yaklaşik olarak 4 yıl Azerbeycan ın Baku şehrinde inşaat ve ticarı dallarında faliyet yürüttüm, Türkiye ye döndükten sonra yılların iş tercübesiyle Gayrımenkulde Avrupa ve Dünya standarlarına uygun emlakçılığın sadece komisyonculuk olmadığını gayrımenkulde danışmanlık ve hizmet verildığinı ve bununda yıllarca Türkiye de bu dalda faliyet gösteren büyük ve bir Dünya lideri REMAX çatısı altında yürütteceğime inandığım ve gerçekten severek yapacağım bir işe imza atım.Tek amacım ülkemizde bu işin kara düzen bir şekilde değil profesyonel bir ekiple çalışıp garımenkullerinizi gerçek değerinde hızlı bir şekilde yeni sahiplerine kavuştura bilmektır.
Bizimle çaliştığınızda gayrımenkullerinızı Türkiyede ve Dünyanın çeşitli ülkelerinde müşteri bulacağımı ve sadece Türkiye de REMAX ın 3500 nın üzerinde gayrımenkul danışman ağının gayrımenkullerınızı satışa ve kiraya sunacağını unutmayınız.
Biz REMAX Eyfel profesyonel ekibı olarak her zaman sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.
Bildiği Diller: Fransızca,
-GÜVEN VE SADAKAT
-MÜŞTERİ MEMNUNUYETİ
-BAŞARILI BİR HİZMET SUNABILMEK
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2017
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Limonluk, Yenişehir
Mersin(İçel)
290.000 ₺
  1+1   80 m²   2. Kat
Satılık Site Dairesi
Karaçalı, Dalaman
Muğla
250.000 ₺
  2+1   80 m²   2. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by