RE/MAX'im Özel Ağ
Broker / Owner Ahmet Baydar
Bana Sorabilirsiniz...
İnönü mahallesi İnönü caddesi Havuz Sokak Polat İşhanı No:2/1
Sancaktepe İstanbul-Anadolu
4.
Yıl
Ahmet Baydar Hakkında
-DÜRÜST OLMAK, DÜRÜST ÇALIŞMAK, DOĞRU VE HIZLI HİZMET VERMEK.
Ağrı nın Diyadin ilçesinde Dünyaya geldim, ilk orta ve lise eğitimini Diyadinde bitirdim 1987 yılından yurt dışına Fransa`ya yerleştim 1992 yılında kendime ait Ba-tenn şirketimi kurdum 22 yıl uzmanlık ve kaliteyi en üst seviyede tutarak Spor tesisleri, tennis kortları, iç dekarasyon anahtar teslimi evler ve çeşitli ticarı işler yaptım, daha sonra iş dolayısıyla yaklaşik olarak 4 yıl Azerbeycan ın Baku şehrinde inşaat ve ticarı dallarında faliyet yürüttüm, Türkiye ye döndükten sonra yılların iş tercübesiyle Gayrımenkulde Avrupa ve Dünya standarlarına uygun emlakçılığın sadece komisyonculuk olmadığını gayrımenkulde danışmanlık ve hizmet verildığinı ve bununda yıllarca Türkiye de bu dalda faliyet gösteren büyük ve bir Dünya lideri REMAX çatısı altında yürütteceğime inandığım ve gerçekten severek yapacağım bir işe imza atım.Tek amacım ülkemizde bu işin kara düzen bir şekilde değil profesyonel bir ekiple çalışıp garımenkullerinizi gerçek değerinde hızlı bir şekilde yeni sahiplerine kavuştura bilmektır.
Bizimle çaliştığınızda gayrımenkullerinızı Türkiyede ve Dünyanın çeşitli ülkelerinde müşteri bulacağımı ve sadece Türkiye de REMAX ın 3500 nın üzerinde gayrımenkul danışman ağının gayrımenkullerınızı satışa ve kiraya sunacağını unutmayınız.
Biz REMAX Eyfel profesyonel ekibı olarak her zaman sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.
Bildiği Diller: Fransızca,
-GÜVEN VE SADAKAT
-MÜŞTERİ MEMNUNUYETİ
-BAŞARILI BİR HİZMET SUNABILMEK
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2017
2017
2019
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Dairemi satmak için bir arkadaşımın vasıtasıyla kendi ofislerinde gittim.Ahmet bey bize ilgili ve alakalı davranış göstermişlerdir ve danışmanlarına yönlendirip dairemin en kısa sürede satışını gerçekleştirdiler. Kendilerine teşekkür eder, iş hayatlarında daha da başarılar dilerim. / Puan: 5
Mehmet Yaşar Geçikli03.03.2020

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Çatı Dubleks
İnönü, Sancaktepe
İstanbul-Anadolu
550.000 ₺
  5+1   200 m²   4. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by