RE/MAX'im Özel Ağ
Makbule Nemutlu
Bana Sorabilirsiniz...
Kültür Mah.Sekbanlar Cd.No:102 Ulus
Beşiktaş İstanbul-Avrupa
3.
Yıl
Makbule Nemutlu Hakkında
GÜZEL İŞLER EMEK İSTER!
1966 K.Maraş doğumluyum. Çocukluğum İskenderun ve Ankara da geçti. İş hayatıma turizmci olarak NET Holding te başladım, 7_8 yıl gibi bir süre Ankara ekibinde görev yaptım.
90 lı yılların başında Gayrimenkul Firmamı kurdum, takip eden yıllarda evlendim 3 tane kızımız var.
Evlendikten sonra çalışma hayatına ara verdim fakat bu dönemi kendimi geliştirmek adına dolu dolu yaşadım. Önce resim yapmaya başladım, Sabri Akça, Nihat Tandoğan ve Çallı hocalarımın atölyelerinde bulundum ve ürettim yıllarca (lirik soyut_yağlıboya). 2 kişisel sergi ve 5 karma sergiye katıldım, o yılları takiben felsefe girdi hayatıma, özel izinle ODTÜ Felsefe bölümünde Felsefe Tarihi derslerine katıldım. Derslerin ve okumaların devamı Uğur Mumcu Vakfı ve Arjantin Felsefe Grubunda devam etti.
Kızlarımız birer yıl arayla KOÇ ÜNİV. ni kazanınca İstanbul a taşındık. Bir mülk satın almak üzere tanıştığım meslektaşlarımın teşviki ve özlemimle beraber tekrar Gayrimenkul Danışmanlığına döndüm. Akdeniz İnşaat (Ağaoğlu), Sinpaş ve İnanlar İnşaat ile aracılık sözleşmesi yaparak çalıştım.
RE/MAX Hills ile yoluma devam etme kararı aldım, çok mutluyum çünkü mesleki önyargıları değiştirmek için çalışıyorum öncelikle.
Re/Max Hiis'da muhteşem bir eğitim ve danışman kadrosuyla çalışıyorum, gayrimenkul konusunda tüm ihtiyaçlarınızı danışabilir, ne zaman isterseniz bu konuda güncel bilgi ve gelişmelerden sizi haberdar etmekten mutluluk duyarım.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2017
2017
Uzmanlık Bölgesi
Akat Bebek Etiler Nisbetiye Ulus
Müşteri Yorumları (4)Yorum Yaz
Profesyonel, sonuç ve çözüm odaklı, memnuniyet verici yaklaşımı için Makbule Hanım'a teşekkür ederim.. / Puan: 5
Hasan Yediyıldız19.11.2019
Remax çatısı altında Makbule Hanım'ın tüm süreç boyunca bize olan yardımları ve tüm iyi niyeti için çok teşekkür ederiz. Bizlere vermiş olduğu servisten son derece memnun kalmış bulunmaktayız. Umarız ki ilerleyen zamanlarda Makbule Hanım ve Remax Hills ekibi ile tekrar çalışmak nasip olur. Hassasiyet gösterdiğiniz her unsur için tekrar tekrar teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız . / Puan: 5
Aslı İrem ATAÇ24.09.2019
Kağıthane'de bulunan dairemin pazarlama ve satış işlemleri sürecinde göstermiş olduğunuz anlayış, gayret, sabır ve profesyonel tavrınız için teşekkür ederim. / Puan: 5
ALİ GÜNEŞ04.09.2019
Makbule Hanım profesyonel ve samimi yaklaşımıyla konularımıza hızla çözüm getirdi / Puan: 5
Volkan Hidayetoğlu 16.04.2018

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Bahçe Dubleks
Poligon, Sarıyer
İstanbul-Avrupa
4.750.000 ₺
  5+1   280 m²   1. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by