RE/MAX'im Özel Ağ
Broker / Owner Umut İyi
Bana Sorabilirsiniz...
Turan Güneş Bulvarı NO: 47 A/B Yıldız
Çankaya Ankara
4.
Yıl
Umut İyi Hakkında
1980 yılında Ankara"da doğdum. İlk ve orta eğitimlerimi Sinop"ta, lise eğitimimi Trabzon Yomra Fen Lisesi"nde tamamladım. 2003 yılında ODTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldum.

Lisans eğitimimi tamamlayıp, inşaat mühendisi olarak kısa bir çalışma döneminin ardından, 2005 yılında toplam 12 yıl sürecek kariyerime ve çalışma hayatıma yurtdışında Moskova"da devam etme kararı aldım. 2013 yılına kadar inşaat sektörünün önde gelen firmalarında inşaat mühendisi olarak çeşitli pozisyonlarda çalıştım. Yurtdışı çalışma hayatmın son 4 senesinde kendi işimin sahibi olarak çeşitli restorasyon, tadilat ve yatırım projelerinde faliyetlerde bulunarak 2016 yılı sonunda Ankara"ya kesin dönüş yaptım.

İnşaat sektöründeki bilgi ve birikimimi, iş geliştirme becerilerimi, vizyonumu, sonuç ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensiplerimi en iyi şekilde değerlendirebileceğimi düşündüğüm, gayrimenkul pazarlama sektörünün lideri RE/MAX çatısı altında, RE/MAX Premium ofisinde Broker/Owner olarak görevime devam etmekteyim.

RE/MAX Premium ofisi olarak vizyonumuz, gayrimenkul danışmanlık sektöründe müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak amacıyla, gayrimenkul danışmanlığına yeni bir boyut kazandırmak, yeniliklerin ve ilklerin öncüsü olmaktır.
Bildiği Diller: İngilizce, Rusça,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2017
2019
Uzmanlık Bölgesi
YıldızevlerOranGaziosmanpaşaİlkbaharBirlik
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by