RE/MAX'im Özel Ağ
Broker / Manager Sinem Işık
Bana Sorabilirsiniz...
Körfez Mahallesi Yüce Rıfat Caddesi No:46
İzmit Kocaeli
3.
Yıl
Sinem Işık Hakkında

1987 Erzincan doğumluyum. İş hayatıma 2006 yılında, Kocaeli'de Turkcell bünyesinde 3 yıl boyunca muhasebe departmanında yer alarak başladım. 2009-2013 yılları arasında Vodafone Dağıtım Merkezinde aktivasyon sorumlusu ve sonrasında yönetici asistanlığı, 2014-2016 yılları arasında da Türk Telekom Batı Karadeniz Proaktif Satış kanalında müdür yardımcısı olarak görev yaptım.

Aktif çalışma hayatıma farklı bir sektörde devam etmek isterken önceki iş hayatımdaki deneyimlerimi; profesyonelliği, gücü ve başarılarından etkilendiğim RE/MAX VİZYON çatısında birleştirmeye karar verdim. İstekli, özenli ve sistemli çalışmanın mutlaka başarı getireceğine inanırım.

Dürüstlük ilkesinden asla taviz vermeden, gayrimenkul sektöründe karşınıza çıkabilecek tüm konularda sorularınıza cevap olabilmek ve birbirinden değerli gayrimenkul danışmanlarından oluşan ekibimizle sizlere müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verebilmek için buradayız.

Saygılarımla.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by