RE/MAX'im Özel Ağ
Aykut Albayrak
Bana Sorabilirsiniz...
BAĞDAT CAD. SANTRAL APT. NO:292 K:1 D:2 CADDEBOSTAN
Kadıköy İstanbul-Anadolu
2.
Yıl
Aykut Albayrak Hakkında
Merhaba

İsmim Aykut Albayrak. Trakya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldum. 8 yıl boyunca prestijli firmalarda üst düzey projelerde görev alarak mühendislik mesleğimi yaptım. 2015 yılından beri de uluslararası bir firmada Satış ve Tüketim ağı organizasyonunu kurmayı yönetiyorum.

Yıllardır aldığım eğitimler sayesinde İletişim Becerileri, Satış Teknikleri, Zaman Yönetimi, Nlp, Takip ve Satış Sonlandırma vb. gibi konularda uzmanlaştım.

Tüm bilgi birikimim ve Mühendislik deneyimlerimi Re/Max ailesinin gücü ile birleştirerek daha başarılı adımlar atma kararı verdim.

Gayrimenkul konusundaki ihtiyaçlarınızda profesyonel bir danışmanınızın olmasını ve tüm süreçlerde doğru bilgilendirilip hızlı sonuç almak istiyorsanız benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2018
2018
2018
2019
Uzmanlık Bölgesi
19 Mayıs Bostancı Suadiye Kozyatağı Erenköy
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by